Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1109 kez okundu
Kamuoyu Sedat KARATAŞ'ı istiyor!..
Kamuoyu Sedat KARATAŞ'ı istiyor!..
Elazığspor’da 29 Haziran Perşembe günü yapılacak olan olağanüstü kongre öncesinde, hafta başından itibaren hareketli günler yaşanması bekleniyor.
25 Haziran 2017 19:54
 Elazığspor’da gözler 29 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongreye çevrildi.
Sedat KARATAŞ başkanlığındaki yönetim kurulunun, kulübe maddi gelir sağlanması konusunda ilimiz milletvekilleri ile yaşanan görüş ayrılığı sonucunda görevi bırakmasının ardından yaşanan belirsizlik süreci devam ederken, Perşembe günü yapılacak olan kongreden nasıl bir sonuç çıkacağı ise şuan için kapalı kutu gibi görünüyor.
İstifa eden Başkan Sedat KARATAŞ’ın yeniden aday olması veya Belediye destekli yeni bir ismin aday olarak çıkması olası ihtimaller olarak dururken, taraftarlar ve spor kamuoyu da Sedat KARATAŞ’ın göreve devam etmesi konusunda görüş birliği içerisindeler.
İstifa etmelerine rağmen takıma sıkıntı doğurabilecek TOM’un peşinatı ve transfer yasağının kaldırılması gibi kritik sorunları çözen Başkan Sedat KARATAŞ yeniden adaylığı konusunda herhangi bir açıklama yapmazken, bu konudaki son kararı Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ın vereceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.
Elazığspor’un sahipsiz bırakılmayacağını her fırsatta dile getiren Onursal Başkan Mücahit YANILMAZ’ın yakın çevresiyle istişare halinde olduğu öğrenilirken, bu konuda hafta başından itibaren önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
55 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
146 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
278 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
124 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
455 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR