Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
326 kez okundu
Ulukent Mahallesi’nin elektrik şebekesi yenileniyor
Ulukent Mahallesi’nin elektrik şebekesi yenileniyor
Fırat EDAŞ, Elazığ Ulukent Mahallesi’nde Havai Hat Tesislerinin yer altına alınması ve yeni aydınlatma tesis edilmesi için 2 Milyon TL’lik yatırım yapıyor.
12 Temmuz 2017 16:05

 Fırat EDAŞ, Elazığ Ulukent Mahallesi’nde Havai Hat Tesislerinin yer altına alınması ve yeni aydınlatma tesis edilmesi için 2 Milyon TL’lik yatırım yapıyor. Yenileme ve altyapı çalışmalarının 15 Ekim’de tamamlanması öngörülüyor.

Fırat EDAŞ, elektrik tüketicilerine kesintisiz ve kaliteli enerji hizmeti sunabilmek için Elazığ Ulukent Mahallesi’nde tam 2 Milyon TL yatırım harcaması yapacağını açıkladı. Fırat EDAŞ, Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesi, Veysel Karani Sokak ve civarını kapsayan Havai Hat Tesislerinin yer altına alınması ve aydınlatma tesis edilmesi için çalışmalara başlandığı belirtildi. Yatırım programı kapsamında yaklaşık olarak 5.5 km Alçak Gerilim, 3.5 km Orta Gerilim, 2.5 km Aydınlatma Tesisi ve 3160 KVA gücünde 5 adet yeni Trafo Merkezi tesis edilecek.

Çalışmaların 15 Ekim 2017 tarihine kadar süreceği belirtilirken, Fırat EDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü Ulukent Mahallesi sakinlerinden de çalışmalar nedeniyle oluşabilecek rahatsızlıktan dolayı özür diledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
95 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
200 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
312 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
448 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
74 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
71 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
201 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
125 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR