Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
440 kez okundu
Özer Macit, oda başkanlığına aday
Özer Macit, oda başkanlığına aday
Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nın 2018 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde Özer Macit başkan adaylığını açıkladı.
13 Temmuz 2017 15:27

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nın 2018 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde Özer Macit başkan adaylığını açıkladı.

MACİT: “HİZMET İÇİN BU GÖREVE TALİBİM”

Yaptığı basın toplantısı ile Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Özer Macit, Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası üyelerine hizmet için göreve talip olduğu ifade ederek Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nda 7 yıla aşkın esnaflara hizmet ettiğini söyledi.

ÖZER MACİT: “ESNAFLARIMIZIN SORUNLARINI DİLE GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİM”

Elazığ’ın bağrında büyümüş birisi olarak şimdiye kadar esnafların sorunlarını her platformda dile getirdiğini ifade eden Macit, “Yaşam boyu almış olduğum görevlerde değerli esnaflarımızın hep yanında oldum. Bu andan itibaren de başarıya giden yolda hep birlikte el ele yürümek istiyorum. Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nda 7 yıla aşkın bir süre gerek muhasebe gerekse genel sekreterlik görevlerinde bulundum. Bu görevleri başarılı bir şekilde yerine getirdiğime inanıyorum. Özellikle bu görevlerde bulunduğum süre içinde sizlere hizmeti kendime amaç edindim. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Oda bünyesinde gerekse sosyal ortamlarda siz değerli esnaflarımızın haklarını en iyi şekilde savunduğumu ve savunacağımı düşünüyorum.

Özellikle yönetim kadromu güçlü, hizmete susamış genç ve dinamik üyelerden oluşturup, sizleri özel ve kamu kurumlarında en iyi şekilde temsil edeceğimi garanti ederim. Sadece seçim çığırtkanlığı yapan başkan adaylarından olmadığı bilmenizi isterim. Yerinde görerek, izleyerek, dinleyerek ve hep bir araya gelerek sorunlara odaklanıp kolektif bir şekilde çözüm arayışında olacak bir yönetim tasavvurum var ve emin olun ki bunu sizlere garanti ediyorum. Bu onurlu göreve sizlerle birlikte yürümek istiyorum. Önce Yüce Rabbimin oluru ve siz değerli Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası üyelerimizin oyu ile bu onurlu göreve gelmem, akabinde vermiş olduğumuz vaatleri hep bir arada sizlerin de katılımıyla çözüme ulaştıracağıma inanıyorum. Bu vesile ile yapılması kısa bir süre kalan olağan genel kurulumuzun başta odamıza olmak üzere, esnaflarımıza, ilimize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz eder aday olacağım seçimlerde manevi desteğinizi bekler hepinize sevgilerimi, saygılarımı ve muhabbetimi sunarım” dedi. 

 

 

 

 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
457 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR