Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
377 kez okundu
“Türkiye Cumhuriyeti en zor sınavını verdi”
“Türkiye Cumhuriyeti en zor sınavını verdi”
AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar, 15 Temmuz’un, İstiklal Harbi’nden itibaren Türkiye’nin karşılaştığı en büyük tehlike olan ve tarihin en zor günlerinden birinin yaşandığı bir gün olduğunu söyledi.
14 Temmuz 2017 13:53

 AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar, 15 Temmuz’un, İstiklal Harbi’nden itibaren Türkiye’nin karşılaştığı en büyük tehlike olan ve tarihin en zor günlerinden birinin yaşandığı bir gün olduğunu söyledi.

Ömer Serdar 15 Temmuz 2016 akşamı, devleti ele geçirmeyi, milli iradeyi gasp etmeyi, Türkiyeyi kaosa sürükleyerek kardeş kavgası başlatmayı ve Türkiye’yi iç savaş ortamına sokmayı planlayan FETÖ’cü hainlerin savaş uçakları ve helikopterlerle halkı bombalayarak, darbeye karşı çıkan halkın üzerine tankları sürdüğünü ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı, TBMM, emniyet ve kamu binalarını bombalayarak insanları katleden katiller sürüsünün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişiminde bulunduklarını hatırlatan Serdar, Türkiye’yi yıkma teşebbüsünde bulunan ve bunu tertipleyen alçakların, 249 vatandaşı şehit ederek, binlerce vatandaşı da yaraladıklarını dile getirdi.

Milletvekili Ömer Serdar açıklamasında, “Seçilmiş iktidarı düşürmeyi ve Türkiye Cumhuriyeti’ne diz çöktürmeyi hedefleyen FETÖ-PDY fitnesi, aziz milletimizin cesaret ve feraseti, cumhurbaşkanımızın dik duruşu, başbakanımızın ve hükümetimizin kararlılığı sayesinde durdurulmuştur.  Bu ihanete siyasi partiler, sendikalar ve sivil toplum kuruluşları, medya ve iş dünyası şiddetle karşı koymuş ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla toplumun her kesiminden insanlar ülkesi ve geleceği için canı pahasına savaşarak şer odaklarının hain emellerini bertaraf etmiştir. Aziz milletimiz tankların önüne yatarak, kurşunlara ve bombalara göğsünü siper ederek vatan, millet ve bayrak düşmanlarına karşı kahramanca mücadele etmiş ve nesilden nesile aktarılacak, eşi benzeri olmayan bir destanın hikâyesini yazmıştır.” İfadelerine yer verdi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ EN ZOR SINAVINI VERDİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin en zor sınavını 15 Temmuz’da vererek, milletin geleceğine ve demokrasisine sahip çıktığını kaydeden Serdar, “15 Temmuz’da yaşadığımız kara gecede verdiğimiz mücadeleyi unutmamız ve unutturmamız mümkün değildir. Böylesi bir alçaklığın bir daha yaşanmaması için, ihanetlerinin bedelini ödemeyen tek bir FETÖ’cü kalmayana kadar mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. FETÖ/PDY, DAEŞ veya PKK olsun, hiçbir terör örgütünün, hiçbir şer odağının ülkemizin bekasına ve birlik-beraberliğimize zarar getirmesine izin verilmeyecektir. 

Bu vesileyle, insanlık dışı bu kanlı darbe girişimini bir kez daha lanetliyor, vatanı ve ülkesi için şehit olan sivillerimize, polislerimize ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. FETÖ-PDY terör örgütüne fırsat vermeyerek darbe girişimini şanlı bir direnişle püskürten kahraman milletimize en kalbi şükranlarımı iletiyorum.” dedi. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
95 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
200 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
312 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
448 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
74 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
71 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
201 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
125 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR