Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
649 kez okundu
Emekli personellere teşekkür
Emekli personellere teşekkür
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediyemizin çeşitli kademelerinde yıllarca çalışarak emekliliğini dolduran personellere hizmetlerinin anısına teşekkür plaketi takdim etti.
17 Temmuz 2017 17:38

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediyenin çeşitli kademelerinde yıllarca çalışarak emekliliğini dolduran personellere hizmetlerinin anısına teşekkür plaketi takdim etti.

PERSONELLERDEN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR

Belediyenin çeşitli kademelerinde yıllarca çalışarak emekliliklerini dolduran Başkan Yardımcısı Mahmut Varol ile Kenan Şekerci ve İsmail Ebiloğlu, kendileri için düzenlenen organizasyondan dolayı şükran duyduklarını ifade ederek Başkan Yanılmaz’a, başkan yardımcılarına ve ilgili birim müdürlerine teşekkür ettiler.

Emeklilikleri süresince Başkan Yanılmaz’a ve Elazığ Belediyesi’ne her daim faydalı olmaya çalışacaklarını belirten emekli personeller, şehrimiz için üzerimize düşen bütün çalışmalarda görev almaya hazır olduklarını belirttiler.

YANILMAZ: “TECRÜBELERİNİZ ÖNEMLİ”

Yıllarca zaman kavramı gözetmeksizin büyük bir fedakârlıkla çalışan personellere teşekkür eden Başkan Yanılmaz ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Şehrimiz için fedakârca çalışmış üç mesai arkadaşımızın bugün emekli olması bizlerin ayrılacağımız anlamına gelmiyor. Bizler farklı yerlerde yine aynı hedef için çalışmaya ve sizlerin tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Bizler büyük bir ailenin fertleri olarak göreve her daim hazırız ve bu çalışma kültürüyle bugünlere kadar hizmet etmiş insanlarız. İnşallah huzur ve sıhhat içerisinde Elazığ’ımız için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, hizmet süresini doldurup emekli olan çalışanlara teşekkür ettiğini belirterek, plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.

 

 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
95 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
200 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
312 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
448 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
74 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
71 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
201 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
125 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR