Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
161 kez okundu
1.Amatör'de fikstür çekildi
1.Amatör'de fikstür çekildi
23 Eylül’de start alacak olan ilimiz 1. Amatör Küme’de fikstür çekimi yapıldı. Toplam 20 takımın mücadele edeceği lig, 2 gruptan oluşacak.
25 Ağustos 2017 19:49
 İlimiz 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2017-2018 sezonu fikstürü, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu merkez binasında çekildi.
Saat 15.00’te gerçekleştirilen fikstür çekimine Başkan Şahin ŞERİFOĞULLARI, Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Mustafa GÜR, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Sami TÜRKMEN, 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan takımların yöneticileri ile teknik sorumluları ve basın mensupları katıldılar.
Fikstür çekimi öncesinde değerlendirmelerde bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULARI,  Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Binası’nın yeni yerine taşına kadar TÜFAD Elazığ Şubesi’nde hizmet vereceğini kaydederek, “6 Eylül’de Amatör Evi ile ilgili ihalemiz olacak. İnşallah amatör kulüplerimize güzel bir bina kazandıracağız” dedi.
Amatör kümedeki statü değişikliği ile ilgili bilgiler de veren Başkan ŞERİFOĞULLARI, ligin 23 Eylül’de başlayacağını ve bu tarihte kesinlikle erteleme yapılmayacağını söyledi.
Daha sonra ise değerlendirmelerde bulunan Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR, tüm stadyumlara kamera kurulduğunu ve Sporda Şiddet Yasası’nın tamamen uygulanacağını kaydederek, “Olaylara karışan kim olursa cezasını çekecek” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından 1. Amatör Küme’de 2017-2018 sezonunun fikstürü çekildi.
Buna göre toplam 20 takımdan oluşan A ve B Grupları şu şekilde;
Kovancılar Esnafspor, Rızaiye Gençlikspor, Adaletspor, Aksaray Gençlikspor, Karakoçanspor, DSİSpor, Kovancılarspor, Maliyespor, Paluspor ve Hicret Gençlikspor.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
GİRESUN-ELAZIĞ
12 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
96 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
194 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
490 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
171 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
184 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
189 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
606 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR