Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
417 kez okundu
1.Amatör'de fikstür çekildi
1.Amatör'de fikstür çekildi
23 Eylül’de start alacak olan ilimiz 1. Amatör Küme’de fikstür çekimi yapıldı. Toplam 20 takımın mücadele edeceği lig, 2 gruptan oluşacak.
25 Ağustos 2017 19:49
 İlimiz 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2017-2018 sezonu fikstürü, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu merkez binasında çekildi.
Saat 15.00’te gerçekleştirilen fikstür çekimine Başkan Şahin ŞERİFOĞULLARI, Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Mustafa GÜR, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Sami TÜRKMEN, 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan takımların yöneticileri ile teknik sorumluları ve basın mensupları katıldılar.
Fikstür çekimi öncesinde değerlendirmelerde bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULARI,  Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Binası’nın yeni yerine taşına kadar TÜFAD Elazığ Şubesi’nde hizmet vereceğini kaydederek, “6 Eylül’de Amatör Evi ile ilgili ihalemiz olacak. İnşallah amatör kulüplerimize güzel bir bina kazandıracağız” dedi.
Amatör kümedeki statü değişikliği ile ilgili bilgiler de veren Başkan ŞERİFOĞULLARI, ligin 23 Eylül’de başlayacağını ve bu tarihte kesinlikle erteleme yapılmayacağını söyledi.
Daha sonra ise değerlendirmelerde bulunan Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR, tüm stadyumlara kamera kurulduğunu ve Sporda Şiddet Yasası’nın tamamen uygulanacağını kaydederek, “Olaylara karışan kim olursa cezasını çekecek” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından 1. Amatör Küme’de 2017-2018 sezonunun fikstürü çekildi.
Buna göre toplam 20 takımdan oluşan A ve B Grupları şu şekilde;
Kovancılar Esnafspor, Rızaiye Gençlikspor, Adaletspor, Aksaray Gençlikspor, Karakoçanspor, DSİSpor, Kovancılarspor, Maliyespor, Paluspor ve Hicret Gençlikspor.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
241 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR