Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
481 kez okundu
Mehmet ALTIPARMAK umutlu konuştu
Mehmet ALTIPARMAK umutlu konuştu
Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet ALTIPARMAK, arzu ettikleri oyun şablonuna çok yaklaştıklarını kaydederek, Elazığspor’un iyi bir takım olduğunu söyledi.
05 Eylül 2017 18:51

 Oynadıkları 3 karşılaşmada takımın inanılmaz performans gösterdiğini belirten Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet ALTIPARMAK, gerçekten iyi bir takım olduklarını, takımda herkesin çok iyi performans göstereceğini ve kendilerini seven herkesle birlikte hedefe yürüyeceklerini söyledi. 
Çok iyi bir 3 hafta geçirdiklerini dile getiren Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet ALTIPARMAK, “9 puan alabileceğimiz bir periyottu. Oyuncularım gerçekten üç maçta inanılmaz performans gösterdiler. Önemli olan istediğimiz oyun anlayışına yaklaşmamızdı. Milli takım arasından öncede 4 gün boyunca yoğun çalıştık. Çalışmalarımıza yeniden başladık. Aynı tempoda, aynı şekilde devam edeceğiz. Futbolcularım inanılmaz özveriyle çalıştılar. Bu ara bir bakıma hediye gibi oldu bu ara. Şimdi herkes kendini sıfırladı ve yeniden geldi. Denizli maçıyla kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
Yeni forvetleri Ahmet ARAS’ın yaklaşık 1 aydır gündemlerinde olduğunu vurgulayan Altıparmak, “Hem hazır olması hem de kamp dönemini Malatyaspor ile geçirmesi bizim için bir avantaj. Herhangi bir uyum sorunu yok. Takımımızda, daha önceden birlikte oynadığı 5-6 tane oyuncu var” diye konuştu.
Yeterli bir kadroları olduğunu aktaran ALTIPARMAK, gerçekten iyi bir takım olduklarını kaydetti.
Bordo-beyazlı ekibin içine giren herkesin çok iyi performans göstereceğine inandığını anlatan Altıparmak, bir aile ortamı oluşturduklarını ve kendilerini seven herkesle birlikte hedefe yürüyeceklerini dile getirdi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
57 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
148 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
282 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
134 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
249 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR