Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
486 kez okundu
Amatör Evi’nin ihalesi yapıldı
Amatör Evi’nin ihalesi yapıldı
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından bir süredir takibi yapılan ve tüm spor taban birliklerini bir çatı altında birleştirmeyi planlayan “Amatör Evi” Projesinin ihalesi yapıldı.
11 Eylül 2017 17:41
 İlimizde tüm spor taban birliklerini bir araya getirecek ve Amatör Spor branşlarına ev sahipliği yapacak olan “Amatör Evi” projesi ihalesi gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz hafta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan ve Komisyon Başkanlığı’nı İl Müdürü Sedat ACAR’ın gerçekleştirdiği proje ihalesi tamamlanırken, 15 gün içerisinde yapılacak incelemeler ve itiraz süresinin dolmasıyla birlikte temel kazma ve temel atma işlemlerinin başlayacağı bildirildi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, ihalenin beklenenden daha verimli sonlandırıldığını ve iki hafta içinde artık projenin alt yapı çalışmalarına başlanacağını söyledi.
Bu projenin ilimiz sporu
adına çok önemli olduğuna dikkat çeken Başkan ŞERİFOĞULLARI, federasyon olarak titizlikle ve şeffaf bir anlayışla süreci takip ettiklerini ve artık amatör kulüplerin tek çatı altında toplanmasının mümkün olacağını söyledi.
Bu tür projelerin hayata geçmesinin bir hayli zaman aldığını da ifade eden Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, hızlı ve akıcı bir şekilde işlemleri Spor Bakanlığı ve Genel Müdürlük düzeyinde takip edildiğini de kamuoyuna aktardı.
Bittiği zaman içinde idari merkezler,  konaklama alanları, konferans salonları, kongre merkezi, kantin ve kafeterya ile lokal gibi sosyal alanların olacağını belirten ŞERİFOĞULLARI, mimari açıdan da yıllar boyunca Amatör Kulüplere hizmet edecek bir eserin oluşacağını belirtti.
ŞERİFOĞULLARI açıklamasının sonunda ise bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen başta Elazığ Milletvekilleri olmak üzere, Gençlik Spor Bakanlığı’na, Genel Müdürlüğü’ne, Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’na ve proje süreci boyunca her zaman yanlarında olan Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat ACAR ve Müdürlük çalışanlarına teşekkür etti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
147 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
194 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
DUYURU
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
100 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
172 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
397 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR