Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
552 kez okundu
Gençlik 23’ten destek çağrısı
Gençlik 23’ten destek çağrısı
Gençlik 23 Taraftar Derneği Başkanı Serkan ÇAYIR, yazılı bir açıklama yaparak Elazığsporlu taraftarları Balıkesirspor Baltok Maçı’na davet etti.
11 Eylül 2017 17:44
 Gençlik 23 Elazığspor Taraftar Derneği Başkanı Serkan ÇAYIR, Elazığsporlu taraftarları Cuma günü ilimizde oynanacak olan Balıkesirspor Baltok Maçı’na davet etti.
3’te 3 yaparak önemli bir mücadele örneği gösteren Elazığspor ile birlikte  
şehir olarak güzel bir hava yakaladıklarını kaydeden ÇAYIR, şimdi önlerinde çok önemli bir Balıkesirspor maçı bunduğunu belirtti.
Bu zor Maçta taraftarlara düşenin stadyumu doldurup, 90 dakika boyunca “Hep destek, tam destek” anlayışıyla hareket etmek olduğunun altını çizen Gençlik 23 Taraftar Derneği Başkanı Serkan ÇAYIR, bunun için Gençlik 23 Taraftarlar Derneği olarak Cuma günü oynanacak Balıkesirspor karşılaşmasında Bordo-Beyaz renklere gönül vermiş tüm taraftarları stadyuma desteğe davet ettiklerini dile getirdi.
Açıklamasında, şehrimizin marka değeri olan Elazığspor’a destek çıkılması gerektiğini ifade eden ÇAYIR, “Başka Elazığ yok başka Elazığspor da yok, hep birlikte kenetlenip sahip çıkalım, gün birlik günüdür” dedi.
Maça gelecek olan taraftarlardan bir ricalarının olacağını da aktaran Gençlik 23 Taraftar Derneği Başkanı Serkan ÇAYIR, “Cefakar Maraton olarak adlandırdığımız Maraton Tribünü’nün bu maç tam anlamıyla cefakarlığını yansıtabilmesi adına sadece 90 dakika destek verecektir” dedi.
Son olarak futbolculara mesaj gönderen ÇAYIR; “Olur da yorulursanız, olur da nefessiz kalırsanız dönün ve Cefakar Maraton’a Bir Bakın. Orada Sizin İçin Savaşan Binlerce Aslan Parçasını Göreceksiniz” ifadeleriyle açıklamasını sonlandırdı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
147 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
194 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
DUYURU
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
100 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
172 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
397 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR