Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
596 kez okundu
BBP'den AKSA'ya tepki
BBP'den AKSA'ya tepki
Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanı Alpay GÖKÇE, Elazığspor Tesisleri’nin ardından Atatürk Stadyumu’nun da elektiriklerinin kesilmesine yaptığı yazılı açıklama ile tepki gösterdi.
04 Ekim 2017 18:24
 Elazığspor Kulüp Tesisleri’nin ardından Atatürk Stadyumu’nun de elektriklerinin kesilmesi üzerine Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay GÖKÇE bir basın açıklaması yaparak, yaşanan bu duruma tepki gösterdi.
GÖKÇE, bir hafta içerisinde hem kulüp binası hem de stadyumun elektriklerinin kesilmesini doğru bulmadıkalrını ve bunun altında art niyet aradıkalrını ifade etti.
Türkiye'de bir çok futbol kulübünün vergi borçlarının devlet tarafından silindiğini ve yine AKSA Elektrik’in Türkiye'de birçok kulübe sponsorluk benzeri destekler verdiğini kaydeden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay GÖKÇE, “Söz konusu bizim şehrimiz olduğunda ise bu denli ketum olmalarına bir anlam veremiyoruz” dedi.
Elazığspor’un sezona çok iyi bir çıkış yaparak başladığını ve hedefini şampiyonluk olarak belirlediğini kaydeden Başkan alpay GÖKÇE, bu şehirden kazanan, bu şehrin insanları üzerinden ticaret yapan kurumun Elazığ halkının ortak paydası olan bir camiaya bu denli bir bakış açısı içinde olmasını kabullenemediklerini ifade etti.
Yapılanın, çelme takmak, ayak oyunları yapmaktan öte bir şey olmadığını kaydeden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay GÖKÇE, “Sahipsiz köy misali başka şehirlerde diğer kulüplere yapılamayacak birtakım şeyler bizlere reva görülmektedir. Belki şehri idare makamında olan kişilerin rahat tavırları bu işletmeyi bu denli rahat kararlar almaya itebilir lakin bu halk buna rıza göstermez” dedi.
AKSA’nın, Elazığ halkının üzerinden para kazandığını ve bazı noktalarda esnek davranmak zorunda olduğunu dile getiren GÖKÇE, “Bu kulüp kişilerin, kurumların takımı değil halkın takımıdır. Kimse bahsi geçen kurumdan hakkı olanı almasın demiyor ama diğer şehirlerde gösterilen müsamaha ve destekler ne ise onları haklı olarak talep ediyor.
En azından bu kesinti sezonun ilk yarısının bitimine kadar bekletilebilir yönetime zaman tanınabilirdi. Bunu istemek cömertlik ya da lütuf beklemek değildir” şeklinde konuştu.
Aksi bir durumun bu şehrin takımının kaderi ile oynamakla eşdeğer olduğunu ifade eden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay GÖKÇE “Şampiyonluğa giden bir takımın kaderi ile oynanmasına ne kimsenin hakkı var nede bizler buna seyirci kalırız. Bu yapılan hatadan ismi geçen kurumun bir an önce geri adım atmasını stadyum ve kulüp binasının elektriklerini açmasını bekliyor konunun takipçisi olacağımızı ilan ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
319 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
324 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
508 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
503 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
210 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
215 kez izlendi
TELEFİNAL
133 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
363 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR