Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
180 kez okundu
MHP'den AKSA'ya sert tepki
MHP'den AKSA'ya sert tepki
Elazığspor Tesisleri ve Atatürk Stadyumu’nun elektriklerini kesen AKSA’ya bir tepki de MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR’den geldi. Yazılı bir açıklama yapan DEMİR, kesilen elektiklerin derhal açılması gerektiğini belirtti.
05 Ekim 2017 17:23
 Elazığspor’da yaşanan elektirik kesintisine bir tepki de Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı’ndan geldi.
Kulüp tesislerinin yanı sıra Atatürk Stadyumu’nun da elektiriklerinin kesilmesi üzerine yazılı bir açıklama yapan MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, kesilen elektiriklerin derhal açılması ve mevcut borcun takvime bağlanarak tahsil edilmesi gerektiğini belirtti.
Elazığspor Tesisleri’nin elektiriklerinin kesilmesi konusunu, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı kendilerinin de üzüntüyle takip ettiklerini kaydeden Başkan Oğuzhan DEMİR, 1967 yılında kurulan ve ilimizin marka değeri olan Elazığspor’un, özellikle de ulusal basında bu denli imajını zedeleyecek bir konuyla gündeme gelmesinin, sadece Elazığspor Yönetim Kurulu’nun değil, tüm Elazığ’ın meselesi olduğunu vurgulayarak, “Galibiyetiyle sevindiğimiz, mağlubiyetiyle üzüldüğümüz Elazığsporumuzun geçmişten gelen elektirik borcunun, özellikle bu sezon tam da hedefe doğru ilerlerken, ısrarla tahsil edilmek istenmesini zamanlama olarak manidar buluyoruz” dedi.
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR açıklamasında, tıpkı Elazığspor gibi elektirik borcu bulunan benzer şekilde birçok örnek gösterebilecekleri kulüplere herhangi bir yaptırım uygulamayan veya uygulayamayan AKSA şirketinin, söz konusu Elazığspor olduğunda ivedilikle kulüp tesislerinin elektriklerini kesmesine anlam veremediklerini ve bunun takdirini kamuoyuna bıraklarını söyledi.
Bu da yetmezmiş gibi aynı şekilde Atatürk Stadyumu’nun da 4 Ekim tarihi itibariyle elektriklerinin kesilmesinin, bu şirket ile alakalı duydukları endişenin yersiz olmadığını ispatladığını ifade eden Başkan DEMİR, “Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı olarak, Elazığ’dan milyonlarca lira gelir elde eden bahse konu şirkete çağrımız; Arkasında yüzbünlerce taraftarı olan, bu şehrin  en önemli marka değeri olan Elazığspor’un ve Atatürk Stadyumu’nun kesilen elektiriklerinin derhal açılması ve konunun ilerleyen süreçte taraflarca masaya yatırılıp oluşuturulacak olan takvim doğrultusunda borcun tahsil edilmesidir” diyerek sözlerini nokataladı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ÜMRANİYE-ELAZIĞ
157 kez görüntülendi
ELAZIĞ-RİZE
416 kez görüntülendi
GİRESUN-ELAZIĞ
434 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
370 kez görüntülendi
TELEFİNAL-Ç.RİZE
334 kez izlendi
ELAZIĞ 3-1 Ç.RİZE
466 kez izlendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
429 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
546 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR