Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
559 kez okundu
Elazığspor, SEGBEFIA dosyasından kurtuldu!
Elazığspor, SEGBEFIA dosyasından kurtuldu!
Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Ankara’da devam eden Elazığ Tanıtım Günleri’nde Televizyonumuz Kanal 23’e önemli açıklamalarda bulundu. FIFA’daki SEGBEFIA dosyasını kapattıklarını belirten Başkan KARATAŞ, kesilen elektrikler konusunda ise AKSA’nın bu tutumundan bir an evvel vazgeçmlerini istedi.
05 Ekim 2017 18:47

Ankara’da devam eden Elazığ Tanıtım Günleri’ne katılan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, televizyonumuz Kanal 23’e özel açıklamalarda bulundu.
Kulüp tesisleri ve Atatürk Stadyumu’nun elektriklerini kesen AKSA’nın bu gücü nereden aldığını bilmediklerini kaydeden Başkan KARATAŞ, “Bu tutumlarından bir an evvel vazgeçmelerini istiyoruz” dedi. İlimizde 7 adet barajın bulunmasına rağmen kendi takımına elekrtik veremeyen bir sistem bulunduğunu kaydeden Başkan KARATAŞ, AKSA'nın Elazığ'daki müdürüne tepki gösterdi.
Kesilen elektrik tekrar açılması konusunda İlimiz Milletvekilleri Ömer SERDAR ve Ejder AÇIKKAPI'nın da girişimlerde bulunduğunu aktaran Başkan KARATAŞ, mevcut borcun 1-2 yıllık bir borç olmadığ ve geçmişten buyana gelen bir borç olduğunu söyledi.

Cengiz İnşaat’ın yaptığı 500 Bin TL’lik yardımı Elazığspor’un FIFA’daki SEGBEFIA dosyası için kullandıklarını ve geçtiğimiz Pazartesi günü itibariyle bu dosyanın kapandığını kaydeden Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, yönetim kurulu olarak her ay 4 Milyon 500 Bin TL borç ödediklerini kaydetti.
Kamuoyunda, Cengiz İnşaat'tan gelen 500 Bin TL'nin neden elektrik borcu için kullanılmadığı yönündeki eleştirilere sert tepki gösteren Başkan KARATAŞ, "Ben bu klüp küme düştükten sonra elektrikleri açtırsam ne olacak açtırmasam ne olacak" dedi.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
35 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
81 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
129 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
239 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
75 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
173 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
219 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
409 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR