Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
314 kez okundu
Aydemir, adaylığını açıkladı
Aydemir, adaylığını açıkladı
Geçmiş yıllarda Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığını yürüten Nizamettin Aydemir, yeni dönem için başkanlığa aday oldu.
11 Ekim 2017 15:41

Geçmiş yıllarda Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığını yürüten Nizamettin Aydemir, yeni dönem için başkanlığa aday oldu.

Aydemir, düzenlediği basın toplantısında, 8 yıl boyunca gece gündüz demeden berber ve kuaför esnafıyla birlikte yönettikleri Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına yeniden aday olduğunu duyurdu.

Aydemir, şu ifadelere yer verdi: “Bildiğiniz gibi 2007 yılında yapılan görevlendirmeyle oda başkanlığına getirilmiş, 2010 yılında yapılan seçimlerde kıymetli esnaflarımızın teveccüh göstermesiyle göreve tekrar seçilmiştim.

4 yıllık oda başkanlığımın ardından 2014 yılında yapılan seçimlerde görevi Nizamettin Türkoğlu kardeşim devraldı. Demokratik yönetimlerde seçim her zaman en uygun yöntem olmuştur. Bizler de esnaflarımızın kararına her dönem saygı duyarak görevi bu kardeşimize borçsuz bir şekilde devrettik. Aradan geçen yaklaşık 4 yıllık sürenin ardından esnaflarımızın bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alaka bizleri yeniden aday olmaya sevk etmiştir. Ben buradan esnaflarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.

Bizler görev yaptığımız süre içerisinde esnaflarımızın menfaatini her zaman ön planda tuttuk ve bu doğrultuda çalışmalar yaptık. Odamızı en üst seviyede temsil etme adına girişimlerde bulunduk ve haksız kazancın önüne geçmeye gayret gösterdik.

Bu sebeple yaptığımız hizmetlere kaldığımız yerden devam edebilmek için 2018 yılında yapılacak Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına aday olduğumu açıklamak istiyorum.

Yapılacak seçimlerde aday olacak kardeşlerimize başarılar diliyor, seçimlerin odamıza, esnaflarımıza ve tüm Elazığ’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Günışığı Haber Merkezi

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
35 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
81 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
129 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
239 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
75 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
173 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
219 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
409 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR