Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
703 kez okundu
Elazığspor'a jeneratör jesti!..
Elazığspor'a jeneratör jesti!..
İlimizde faaliyet göstermeye başlayan Karataşsan Enrji, kurumsal olarak ilk jenratör firması olma özelliğini taşıyor. Açılışı bugün yapılan firma, elektirik kesintisi yaşayan Elazığspor Kulübü’ne jenaratör hediye ederek büyük takdir topladı.
11 Ekim 2017 19:00
İlimizdeki ilk kurumsal jeneratör firması olan Karataşsan Enrji’nin açılışı, Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ’ın da katılımıyla Ali Rıza SEPTİOĞLU Bulvarı’nda gerçekleştirildi.
Karataşsan Enerji ile ilgili bilgiler veren Yön. Kur. Başkanı Gencay KARATAŞ, Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli Bölge Bayisi olduklarını kaydederek, isteğe bağlı her türlü jeneratöre sahip olduklarını belirtti.
Açılışa katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, firmanın henüz açılış kurdelesini kesmeden Elazığspor’a jeneratör hediye ettiğini kaydederek “Elazığspor’un enerjisi bitmez” dedi.
Daha sonra ise açılış kurdelesi kesildi.
Firma yetkilileri, mikrofonlarımıza yaptıkları değerlendirmede, hediye ettikleri jeneratörün Elazığspor’a hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Daima yanlarındayız” dediler.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
308 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
316 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
500 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
494 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
163 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
195 kez izlendi
TELEFİNAL
117 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
351 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR