Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
836 kez okundu
Karataşsan Enerji  hizmete açıldı
Karataşsan Enerji hizmete açıldı
KJ Power Jeneratörleri Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli bölge bayii Karataşsan Enerji, Elazığ'da Sanayi Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarında hizmete açıldı. açıldı.
12 Ekim 2017 15:59

Elazığ'da ilk kurumsal Jeneratör firması olan Karataşsan Enerji, Elazığ'da Sanayi Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarında hizmete açıldı. Açılışa  Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ETSO Başkanı İdris Alan, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Elazığspor Başkanı Sedat Karataş ve birçok davetli katıldı. 

Karataşsan Enerji ile ilgili bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Gencay Karataş, Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli bölge bayisi olduklarını belirterek her türlü Jeneratöre sahip olduklarını kaydetti. 

Elazığ'a daha güzel hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Gencay Karataş, "Elazığ için hizmete geldik. Elazığ'a büyük bir yatırım olarak düşünüyoruz. Elazığ'da jeneratör anlamında çok gerideyiz. İnşallah daha güzel bir hizmet ve daha güzel bir servis anlayışıyla hizmet sunacağız. İsteğe göre elimizde her türlü jeneratörlerimiz var. Jeneratör günümüzde ihtiyaç haline geldi. Gerek özel sektör gerekse kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü jeneratör mevcut. Evde kullanılabilecek Jeneratörlerimiz de mevcuttur" dedi. 

Açılışa katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise yaptığı konuşmada, firmanın Elazısğpor'a jeneratör hediye ettiğini kaydederek, "Elazığsporun enerjisi bitmez. Dolayısıyla Elazığspor sevdalıları da bitmez. Elazığspor'un enerjisini kesmek ve enerjisini bitirmek isteyenlere de en güzel bir cevaptır" dedi. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
92 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
80 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
150 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
254 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
112 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
335 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
500 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
476 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR