Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
626 kez okundu
İşte Elazığspor'un yeni transferleri!..
İşte Elazığspor'un yeni transferleri!..
Elazığspor’un sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirdiği 19 yaşındaki futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'nın amatör lisansları çıkarıldı. U-21 takımında görev yapacak olan BAGAYOKO ve DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda profesyonel yapılacakları öğrenildi.
21 Ekim 2017 20:45
 Elazığspor’da sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirilen futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'ya amatör lisans çıkarıldı.
Elazığspor’un U-21 takımı ile çalışmalarını sürdüren 19 yaşındaki futbolculardan Moussa BAGAYOKO forvet arkası, İdrissa DIARRA ise stoper mevkiinde görev yapıyor.
Yeni transferlerle ilgili bilgiler veren Elazığpsor U-21 Ligi Teknik Sorumlusu Ender ÇINAR, her iki futbolcudan da beklentilerin çok yüksek olduğunu kayderek, Elazığspor’un bu futbolculardan uzun yıllar yararlanabileceğini düşündüğünü söyledi.
1998 Mali doğumlu olan Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA, Elazığspor’un bugün Samsunspor ile oynadığı U-21 Ligi Maçı’nda ilk kez Bordo-Beyazlı formayı giydi.
Hayli heyecanlı oldukları gözlenen Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda, Elazığspor’da profesyonelliğe yükselecekleri öğrenildi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR