Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
375 kez okundu
İşte Elazığspor'un yeni transferleri!..
İşte Elazığspor'un yeni transferleri!..
Elazığspor’un sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirdiği 19 yaşındaki futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'nın amatör lisansları çıkarıldı. U-21 takımında görev yapacak olan BAGAYOKO ve DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda profesyonel yapılacakları öğrenildi.
21 Ekim 2017 20:45
 Elazığspor’da sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirilen futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'ya amatör lisans çıkarıldı.
Elazığspor’un U-21 takımı ile çalışmalarını sürdüren 19 yaşındaki futbolculardan Moussa BAGAYOKO forvet arkası, İdrissa DIARRA ise stoper mevkiinde görev yapıyor.
Yeni transferlerle ilgili bilgiler veren Elazığpsor U-21 Ligi Teknik Sorumlusu Ender ÇINAR, her iki futbolcudan da beklentilerin çok yüksek olduğunu kayderek, Elazığspor’un bu futbolculardan uzun yıllar yararlanabileceğini düşündüğünü söyledi.
1998 Mali doğumlu olan Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA, Elazığspor’un bugün Samsunspor ile oynadığı U-21 Ligi Maçı’nda ilk kez Bordo-Beyazlı formayı giydi.
Hayli heyecanlı oldukları gözlenen Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda, Elazığspor’da profesyonelliğe yükselecekleri öğrenildi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
62 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
180 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
300 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
429 kez görüntülendi
M.ANALİZ 'AKSA'
155 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
98 kez izlendi
TELEFİNAL 14 KASIM
131 kez izlendi
M.ANALİZ MİNARE
265 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR