Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
447 kez okundu
Abdullahpaşaspor’da tesis sıkıntısı
Abdullahpaşaspor’da tesis sıkıntısı
İlimiz 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden Abdullapaşaspor’da Kulüp Başkanı Ferhat EVSEN yazılı bir açıklama yaparak kulüp binası konusunda Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’dan destek istedi.
27 Ekim 2017 17:22
3 yıl önce kurulan kulübün ikili ilişkiler sayesinde ayakta durduğunu ve çeşitli zorluklar yaşamasına karşın yoluna devam etmeye çalıştığını belirten Abdullapaşa Spor Kulüp Başkanı Ferhat EVSEN, özellikle kulüp binası konusunda çok sıkıntı yaşadıklarını, idman ve maç öncesi kıraathanede bir araya gelip burada kıyafet değişimi yaptıklarını ifade etti.
Normal şartlar altında insanlar kahvehane köşelerinden uzaklaştırılmak için spora yönlendirildiğini ancak kendilerinin gidecek başka bir yerleri olmadığı için mecburen şahsına ait olan kıraathanede bir araya geldiklerini kaydeden EVSEN, “ Bu konuyu daha önce sporun içinden gelen ve başarılı bir spor öz geçmişi olan Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit YANILMAZ’a ilettik ve kendisinden destek sözü aldık. Apdullahpaşa Mahallesinde halkın trafo noktası diye bildiği alanda daha önce yolcu transfer noktası olarak kullanılan şuanda ise atıl durumda olan prefabrik binanın kulübümüze tahsis edilmesini talep ettik. Kendisi bu konuda farklı bir düşünceleri olduğunu, bundan dolayı mahalle içerisinde farklı bir noktanın Abdullapaşa Spor Kulübüne tahsis edilmesi için bir çalışma yapacaklarını ifade ettiler. Sayın Başkanımız’dan ricamız bu çalışmanın kısa bir sürede tamamlanmasıdır. Ben şimdiden kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Ferhat EVSEN kulüp binasında gençlerin hem ders, hem de derslerinden arta kalan zamanda ise futbol başta olmak üzere farklı branşlarda sporcular yetiştirmeyi amaçladıklarını kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM’ın Elazığ ziyaretlerinde bizlerde kendisine Abdullapaşa Spor Kulübünün formasını hediye ederek, takımımız hakkında bilgiler verdik. O da bizlere yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu. İlgi ve alakalarından dolayı da Sayın Başbakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR