Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
337 kez okundu
Deplasman tribünü değişti!..
Deplasman tribünü değişti!..
Atatürk Stadyumu’nda Kuzey Kalearkası Tribünü’nün yıkılmasının ardından seyirci kapasitesi 12 Bin 221’den 9 Bin 120’ye düştü. Samsunspor Maçı’nda yaşanan nahoş hadiselerin ardından bundan Boluspor Maçı ile birlikte deplasman takım taraftarları Kapalı B Tribünü B Blok’da yer alacak.
31 Ekim 2017 20:07
 İl Spor Güvenlik Kurulu, gündemindeki maddeleri görüşmek üzere bugün toplandı.
Saat 15.30’da Elazığ Valiliği’nde düzenlenen toplantı, Vali Vekili Mehmet Fevzi DÖNMEZ  başkanlığında gerçekleştirildi.
Önemli konuların görüşüldüğü toplantıya, Emniyet Müdürü Doğan CANGÜL’ün yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat ACAR, TSYD Elazığ Şube Başkanı Coşkun KAMAÇ, Elazığspor Kulübü’nü temsilen İdari Koordinatör Murat ERTÜRK, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI ve Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR katıldı.
Toplantıda Atatürk Stadyumu’nun Kuzey Kale Arkası tribünün yıkılmasıyla stadyumun mevcut seyirci sayısı 12 Bin 221’den 9 Bin 120’ye düşrüldü.
Buna göre deplasman takımları için ayrılan %5’lik kontenjan da 456 kişi olarak belirlendi.
Sezonun 9. Haftasında ilimizde oynanan Samsunspor Maçı’nda yaşanan nahoş hadiselerin de konuşulduğu toplantıda, yeniden bu tarz olaların yaşanmaması için bir dizi önlem alınırken, hafta sonu oynanacak olan Gaziantepspor Maçı’nın ardından bir sonraki iç saha maçında deplasman takımı taraftarlarının oturacağı tribünün değişitirlmesine karar verildi.
Buna göre sezonun 13.Haftasında ilimizde oynanacak olan Boluspor karşılaşmasında, Boluspor taraftarları Kapalı B Tribün  B Blok’ta ayrılan kısımda oturacaklar ve bu bölümde emniyet güçleri tampon bölge oluşturacak.
Bu sayede söz konusu bu tribünün kapalı olması nedeniyle, içeriden ve stat dışından her iki takım taraftarların birbirlerine zarar vermesi önlenecek.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
86 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
191 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
305 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
444 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
40 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
59 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
183 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
116 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR