Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
336 kez okundu
Elazığspor'da belirsizlik devam ediyor
Elazığspor'da belirsizlik devam ediyor
Elazığspor’da Mehmet ALTIPARMAK’ın görevine son verilmesinin ardından Teknik Direktörlük koltuğuna kimin oturacağı sorusu belirsizliğini korurken, birçok teknik direktörün Elazığspor’da çalışmak için lobi çalışması yaptığı öğrenildi.
06 Kasım 2017 18:10
 Elazığspor’da geçtiğimiz hafta Teknik direktör Mehmet ALTIPARMAK’ın görevine son verilmesinin ardından, temsilcimizde belirsizlik devam ediyor.
Gaziantepspor karşılaşmasına yardımcı antrenör Muammer SÜRMELİ yönetiminde çıkan Elazığspor’da, milli maç arası olması sebebiyle aceleci davranmak istemeyen yönetim kurulu, çalışmalarına devam ediyor.
Takımı tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen ve bu doğrultuda arayışlarını sürdüren yönetim kurulunun, hafta sonuna kadar somut bir adım atması bekleniyor.
Alınan bilgilere göre, bir çok isimli teknik direktörün Elazığspor’a gelmek için lobi çalışması yaptığı ve bu isimlerin yönetime görev alma isteklerini ilettikleri ancak şu ana kadar hiçbir isimle görüşme yapılmadığı kaydedildi.
Kulislerde birçok isimin Elazığspor’un yeni teknik direktörü olacağı yönünde dedikodular dolaşırken, iddiaları yalanlayan yönetim kurulunun Salı gününden itibaren arayışlarına hız vereceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
52 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
270 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
116 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
190 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
447 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR