Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
320 kez okundu
"Hasta odaklı hizmet anlayışımız var"
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi hizmete açıldı.
13 Kasım 2017 17:47

  Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi hizmete açıldı.

Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan Ertürk’ ün bir süre önce hastanede göreve başlaması ile düzenlenen ünitede hasta kabulüne başlandı. Ünite hakkında bilgi veren Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan Ertürk göreve başladıktan sonra üniteyi açmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tıbbi teknolojik yeniliklere açık olduğuna vurgu yapan, Kayhan Ertürk, “Ünitemizin hizmete girmesi ile hastalarımızın gerek il dışına ve gerekse de ilimizdeki diğer sağlık kurumlarına sevkleri önemli oranda gidermiş bulunmaktayız. Ayrıca Ünitemiz içerisinde hastalarımıza randevu sistemi ile poliklinik hizmetlerini de sunmaktayız. Hastalarımızın tedavileri hakkında ki her türlü şikayet ve sorularına açık olduğumuzu ve elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlayacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet verdiklerini belirten Uzm. Dr. Ertürk, “Ünitenin düzenlenmesi aşamasında kendilerine her türlü desteği sağlayan başta Hastane Yöneticisi Doç. Dr.Cahit Polat olmak üzere hastane idaresine çok teşekkür ederim” dedi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
147 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
194 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
DUYURU
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
100 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
172 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
397 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR