Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
273 kez okundu
Tanıtım Günleri’ni artık valilik düzenleyecek
Tanıtım Günleri’ni artık valilik düzenleyecek
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Tanıtım Günleri’nin artık valilik öncülüğünde yapılacağını açıkladı.
13 Kasım 2017 17:55

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Tanıtım Günleri’nin artık valilik öncülüğünde yapılacağını açıkladı.

Elazığ’ın tanıtılması amacıyla her yıl düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri, daha etkili olması amacıyla Elazığ Valiliği koordinasyonu ile gerçekleştirilecek.

Elazığ Valiliği tarafından yayımlanan genelgede, Elazığ’ın tarihini, kültürünü, doğal güzelliklerini, yöresel lezzetlerini ve turistik yerlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak adına farklı şehirlerde gerçekleştirdiği “Elazığ Tanıtım Günleri” kapsamında yapılan tüm organizasyonların valilik bünyesinde toplandığı duyuruldu.

Genelgede, yapılan organizasyonların daha profesyonel yürütülmesi ve organizasyonun tanıtım ve pazarlama alanında daha etkin kılınması adına böyle bir karar alındığı belirtildi.

Elazığ Tanıtım Günleri adı altında yapılan çalışmaların artık ‘Elazığ günleri’ olarak isimlendirileceği ifade edildi. ‘Elazığ Günleri’nin düzenlenmesinde, tüm yetkinin Elazığ Valiliğinin yetkilendireceği kurum, kuruluşlarda olacağı kaydedildi.

 

ELAZIĞ DIŞINDAN FİRMA KATILAMAYACAK

Elazığ Günleri organizasyonlarına katılımcı olarak Elazığ dışından herhangi bir firma veya kuruluşun Elazığ’ı temsilen katılamayacağının kaydedildiği açıklamada, Elazığ’ı temsilen katılımcı olarak “Elazığ Günleri” ne katılan yeme içme sektöründeki katılımcı firmaların, gelen ziyaretçilere fahiş fiyatla ürün satması, müşteriyi yanıltıcı ürün satmaları veya başka illere özgü yöresel ürünleri satmaları ve sergilemeleri durumunda katılım sözleşmelerini tek taraflı feshedileceği ve stantların kapatılacağı ifadelerine yer verildi.

Elazığ Valiliğince yayımlanan açıklamada: “İlimizin tarihini, kültürünü, doğal güzelliklerini, yöresel lezzetlerini ve turistik destinasyonlarını ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak ve pazarlamak amacıyla çeşitli illerde “Elazığ Tanıtım Günleri” adı altında birçok kez tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmiştir. Bundan sonra gerçekleştirilecek bu tür organizasyonların daha profesyonel yürütülmesi ve organizasyonun tanıtım ve pazarlama alanında daha etkin kılınması adına, aşağıda belirlenen tertip ve tedbirlerin alınması valiliğimizce uygun görülmüştür. Buna göre, Şu ana kadar farklı illerde düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” adı altında yapılan çalışmaların bundan sonra “Elazığ günleri” olarak isimlendirilecektir. “Elazığ günleri” nin düzenlenmesinde (harcama, satın alma, stand belirleme, katılımcıları belirleme, stand kiralama vb) tüm yetki Elazığ Valiliğin yetkilendireceği kurum, kuruluşlarda olacaktır. Düzenlenecek “Elazığ Günleri” organizasyonlarına katılımcı olarak Elazığ dışından herhangi bir firma veya kuruluş Elazığ’ı temsilen katılmayacaktır. Elazığ’ı temsilen katılımcı olarak “Elazığ Günleri” ne katılan yeme içme sektöründeki katılımcı firmaların, gelen ziyaretçilere fahiş fiyatla ürün satması, müşteriyi yanıltıcı ürün satmaları veya başka illere özgü yöresel ürünleri satmaları ve sergilemeleri durumunda katılım sözleşmeleri tek taraflı feshedilecek ve stantları kapatılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
147 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
194 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
DUYURU
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
100 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
172 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
397 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR