Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
359 kez okundu
Olaylar sonrası harekete geçildi
Olaylar sonrası harekete geçildi
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan yapılan yazılı açıklamada, son haftalarda yaşanan istenmeyen olaylar nedeniyle gerekli tedbirlerin alınacağı bildirildi.
14 Kasım 2017 18:49
İlimiz 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde son haftalarda yaşanan saha olaylarının ardından Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.
Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Osman AKARSU imzasıyla yapılan açıklamada, 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde yaşanan istenmeyen olaylardan duyulan üzüntü dile getirilerek,  sonraki haftalarda kimsenin mağdur edilmemesi adına Cumhuriyet Savcılığı ile yapılacak görüşmelerde, yaptırımların daha ağırlaştırılması konusunda çalışılacağı kaydedildi.
Yapılan açıklamada, istenmeyen olayların yaşanmaması için kulübedeki teknik adamlara da  büyük görevler düştüğü ifade edilirken, “Tüm antrenörler, sahada veya saha dışında da sporun centilmenlik ve kardeşlik olduğu ruhunu öğrencilerine yansıtmalıdırlar” denildi.
Açıkalamda,  Sporda şiddet yasasının Türk sporuna faydalı olmak için çıkarıldığı belirtilirken, bu konuda herkesin güvenlik güçlerine yardımcı olması gerektiği ifade edildi.
Öte yandan, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Osman AKARSU imzasıyla yapılan açıklamada, spor sahalarında kamera sistemi uygulanması konusunda da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile çalışmaların devam ettiğini ve sürecin hızlandırılacağı belirtildi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
92 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
80 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
150 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
254 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
112 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
335 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
500 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
476 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR