Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
374 kez okundu
Olay çıkaran yanacak!..
Olay çıkaran yanacak!..
İlimiz 1.Amatör Küme Futbol Ligi müsabakalarında yaşanan nahoş olayların ardından, kulüpleri ciddi yaptırımlar bekliyor.
17 Kasım 2017 16:54
Son haftalarda ilimiz 1. Amatör Küme Futbol Ligi müsabakalarında yaşanan nahoş olayların ardından,  Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, son derece önemli tedbirler aldı.
1.Amatör Küme futbol liginde ilerleyen haftalarda benzer nahoş olayların tekrar yaşanması durumunda olaylara karışan kulüp, antrenör, yönetici veya futbolcuları ciddi yaptırımlar bekliyor.
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Osman AKARSU tarafından yapılan yazılı açıklamada,
sezon sonuna kadar oynanacak olan tüm maçlarda, müsabaka esnasında rakip takımın sporcusu, yöneticisi, teknik sorumlusu ve müsabaka hakemine kavga ve şiddet uygulanmasından dolayı maçların tatil edilmesinden sorumlu kulüplerin, Disiplin Kurulu’na sevk edileceği ve bu kulüplerin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundaki üyeliklerinin askıya alınacağını belirildi.
Yapılan açıklamada, üyelikleri dondurulan kulüplerin lisans işlemlerinin de Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılmayacağı ve Federasyon’un hiçbir yardımından da yararlanamayacakları kaydedildi.
Osman AKSRU tarafından yapılan açıklamada, hakem camiasına da bazı uyarılarda bulunuldu. Açıklamada, hakem camiasının da ciddi tedbirler alması gerektiği ve hakemlerin hakkaniyetli maç yönetme konusunda daha dikkatli olmaları gerektiği vurgulandı.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
85 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
76 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
144 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
249 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
106 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
327 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
492 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
466 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR