Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
163 kez okundu
Elazığ’da NATO’ya tepki
Elazığ’da NATO’ya tepki
Elazığ’da NATO’ya tepki
22 Kasım 2017 17:00

NATO’nun Norveç’teki Ortak Harp Merkezi’nde yapılan ’Trident Javelin’ tatbikatında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ’karşıt kuvvet liderleri’ arasında gösterilmesine bir tepki de Elazığ’dan geldi. 
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER), tarafından NATO protesto edildi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan bir araya gelen dernek üyeleri Öğretmenevi önüne kadar tepki yürüyüşü gerçekleştirdi. Ellerinde, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır, büyüyen Türkiye’ye gücünüz yetmeyecek, katil Nato’ yazılı dövizler bulunan dernek üyeleri NATO aleyhinde sloganlar attı.
NATO’yu protesto etmek için bir araya geldiklerini aktaran MİDDER İl Başkanı Suat Şekerci, “NATO ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşı güçler listesinde göstererek Türkiye’ye olan düşmanlığını açık bir şekilde beyan etmiştir. MİDDER olarak 15 Temmuz Darbe Girişiminde göstermiş olduğumuz direnişi bundan sonrada göstereceğiz. Biz ülkemize gelebilecek her türlü tehdidin karşısında olmaya devam edeceğiz” dedi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ADANA-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
180 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BOLU
278 kez görüntülendi
MANİSA-ELAZIĞ
419 kez görüntülendi
M.ANALİZ F.ÇAKMAK
30 kez izlendi
TELEFİNAL ADANA
67 kez izlendi
DETAY HABER ELMA PROJESİ
118 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR