Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
228 kez okundu
Futbolculara ceza kapıda!..
Futbolculara ceza kapıda!..
Elazığspor’da dün akşam gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında alınan kararları, düzenlenen basın toplantısı ile Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ açıkladı. GÜLAÇ, Teknik Direktör Hüseyin KALPAR’dan gelecek olan rapora göre futbolculara ceza verebileceklerini kaydederken, yönetim kurulunda ise görev değişikliği yapacaklarını belirtti.
28 Kasım 2017 20:19
 Elazığspor’da dün akşam gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar açıklandı.
Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından, Teknik direktör Hüseyin KALPAR ile bir toplantı gerçekleştirdiklerini aktarırken, KALPAR’dan gelecek olan rapora göre futbolculara ceza verebileceklerini söyledi.
Elazığspor’da yönetim kurulu toplantısının bir diğer maddesi ise yaşanan hakem hataları oldu. Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, Elazığspor aleyhine yapılan hakem hatalarından bıktıklarını kaydederek, hakemleri Merkez Hakem Kurulu’na şikayet edeceklerini söyledi.
Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, yönetim kurulundan verim alamadıklarını kaydederken, toplantıda alınan karar doğrultusunda yönetim kurulunda görev değişikliğine gidileceğini söyledi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ADANA-ELAZIĞ
118 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
182 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BOLU
280 kez görüntülendi
MANİSA-ELAZIĞ
421 kez görüntülendi
M.ANALİZ F.ÇAKMAK
32 kez izlendi
TELEFİNAL ADANA
68 kez izlendi
DETAY HABER ELMA PROJESİ
119 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR