Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
288 kez okundu
Elazığspor Antalya'da
Elazığspor Antalya'da
Elazığspor’da alınan başarısız sonuçların ardından yapılan olumsuz eleştiriler ve gelen tepkiler üzerine Adana Demirspor ve Adanaspor ile oynanacak olan deplasman maçlarına Antalya’da hazırlanma kararı alındı. Bu gelişme üzerine Bordo-Beyazlı ekibimiz sabah erken saatlerde Antalya’ya gitti.
28 Kasım 2017 20:23
 Elazığspor’da son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından yapılan olumsuz eleştiriler üzerine yönetim kurulu ve teknik heyetin aldığı karar ile temsilcimiz Adana Demirspor ve Adanaspor Maçı hazırlıkları için Antalya’ya gitti.
Buna göre 14. Haftada Adana Demirspor ve 15. Haftada ise Adanaspor Maçları için Adana’ya gidecek olan Elazığspor kafilesi, bu iki maça da Antalya’da hazırlanacak.
Edinilen bilgilere göre şehirdeki olumsuz atmosferden futbolcuların etkilenmemesi için bu karar alınırken, bu gelişme üzerine Bordo-Beyazlı ekibimiz sabah saat 06.10’da Ankara aktarmalı olarak Antalya’ya uçtu.
Adana Demirspor Maçı hazırlıklarını Cumartesi gününe kadar Antalya’da sürdürüp Cumartesi günü Adana’ya geçecek olan Elazığspor kafilesi, Pazar günü oynanacak olan maçın ardından tekrar Antalya’ya dönecek ve Adanaspor Maçı hazırlıklarına yine Antalya’da start verecek.
Bordo-Beyazlı kafile Adanaspor maçının ardından Elazığ’a dönecek. 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
85 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
76 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
144 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
249 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
106 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
327 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
492 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
466 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR