Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
439 kez okundu
Vadipark projesi başarıya ulaştı
Vadipark projesi başarıya ulaştı
Elazığ’da Çayda Çıra Mahallesinde yapımı tamamlanan Vadipark konutlarında istenilen hedefe ulaşıldı. 220 daireden oluşan Vadipark projesinde 213 daire satıldı. Kalan 7 dairenin ise kısa sürede satılması öngörülüyor.
01 Aralık 2017 12:01

 Elazığ’da Çayda Çıra Mahallesinde yapımı tamamlanan Vadipark konutlarında istenilen hedefe ulaşıldı. 220 daireden oluşan Vadipark projesinde 213 daire satıldı. Kalan 7 dairenin ise kısa sürede satılması öngörülüyor.

Elazığ’ın prestijli firmalarından Polat İnşaat inşaat tarafından yapımı tamamlanan Vadi Park konutları, yüzde 35 peşinat 48 ay sıfır faiz ödeme avantajıyla satışa çıkarılmıştı. 10 gibi kısa sürede hazır hale getirilen Vadipark konutlarında 213 hak sahiplerine teslim edildi.

Eşsiz doğa manzarası, sosyal donatıları, benzersiz iç dizaynı ve konforlu lüks daireleriyle dikkat çeken Vadipark Konutları, Elazığ’da konut sektöründeki şık projeler arasında yerini aldı.

Vadi Park projesinin başarıya ulaştığını belirten Polat İnşaat sahibi Ayhan Polat; “Bu kampanyayı bölgemizde başlatan ilk firma bizdik. Vadi Park projemiz 220 dairelik bir proje. Büyük bir proje. 110 dairemiz 3+1, 110 dairemiz ise 4+1’den oluşmaktadır. 4+1 dairelerimiz 220 m2, 3+1 dairelerimiz 195 m2’dir. Ayrı giriş noktalarıyla bay bayan sosyal donatı alanları, yüzme havuzları, Türk Hamamı, spor tesisleri ve sauna projede bulunmaktadır. Ayrıca bir tane kreşimiz mevcuttur. Apartman girişleri tam bir otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerimizin içinde ebeveyn banyoları otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerimizde ayrıca Türk hamamı mevcuttur. Bunun yanısıra oturma odası, salon ve mutfak 14 m2’lik teras balkona çıkmakta. Teras balkonlarımız ısıcamlı balkon camlarıyla kapanmakta. Teras balkonlarda kalorifer peteği, gaz ocağı, dolap ve lavabo bulunmaktadır. Dairelerimizin içi birinci sınıf duvar kağıtlarıyla kaplanmış olup, modern tavan aydınlatmalarıyla ferah odalar bulunmakta. Mutfağımız yine tavan aydınlatmalarıyla şıklık kazandırılmış. Ayrıca mutfağa uygun duvar kağıtları döşenmiştir. Projemiz, Elazığ’ın yükselen değeri Çayda Çıra Mahallesinde, depreme dayanıklı zemini, toplu taşıma imkanı olan kuzey çevre yolu ve şehir merkezine 7 dakika mesafede, değeri her geçen gün yükselen bir bölgededir. Vadipark projesinden daire alan vatandaşlarımızın hepsi memnun. Güzel bir proje oldu. Olumlu tepkiler alıyoruz. Çok güzel talep oldu. Şuan zemin katlarda 7 dairemiz kaldı. Bu dairelerimiz için de gelenler çok fazla. Sonuç olarak projemiz başarıya ulaştı.” dedi.

Ayhan Polat, önümüzdeki dönemlerde bu tarz projeleri devam ettireceklerini kaydetti. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
57 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
148 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
282 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
134 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
249 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
460 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR