Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
410 kez okundu
Futbolculara para dopingi!..
Futbolculara para dopingi!..
Elazığspor’da Adana Demirspor Maçı öncesi yapılan ödemeler futbolcuların yüzünü güldürdü. Televizyonumuzda yayınlanan Söz Futbol Programı’na bağlanarak Antalya Kampı’nı değerlendiren Başkan Sedat KARATAŞ, transferlerle alakalı da önemli bilgiler verdi.
02 Aralık 2017 15:34
 Elazığspor’da Pazar günü deplasmanda oynanacak olan Adana Demirspor Maçı öncesi bugün Antalya Kampı’nda futbolculara ödeme yapıldı. Zorlu maç öncesinde yapılan ödeme futbolcuların yüzünü güldürürken, bu durumun Adana Demirspor Maçı’na olumlu yansıması bekleniyor.
Televizyonumuzda yayınlanan Söz Futbol programına telefonla bağlanan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Salı günü başlayan Antalya kampı ile ilgili bilgiler verirken, şu an için morallerin yerinde olduğunu ve futbolculara bugün itibariyle bir kısım ödeme yaptıklarını söyledi.
Söz Futbol Programı’nda yaklaşan ara transfer dönemi ile ilgili bilgiler de veren başkan Sedat KARATAŞ, 3 veya 4 takviye yapacaklarını ve bu doğrultuda Pazartesi gününden buyana çalışmalara başladıklarını kaydetti.
Yapılacak olan transferlerde yerli-yabancı ve mevkilerle ilgili bilgi vermekten kaçınan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Ocak Ayı itibariyle Lamine DİARRA’nın da Elazığspor’un sözleşmeli futbolcusu olacağını ve DIARRA’nın takıma katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
57 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
148 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
282 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
134 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
249 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
460 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR