Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
368 kez okundu
Aziz TAYLAN'a sürpriz ziyaret
Aziz TAYLAN'a sürpriz ziyaret
Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Gazi Huzurevi’nde kalan Elazığspor’un emektar malzemecisi Aziz TAYLAN’ı ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdiler.
04 Aralık 2017 19:27
 Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan öğrenciler Emrah GÜR ile Enes BİÇER, hocaları Vedat ÇINAR ile birlikte Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Gazi Huzurevi’nde kalan Elazığspor’un emektar malzemecisi Aziz TAYLAN’ı ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdiler.
Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Öğretmenlik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Vedat ÇINAR, Aziz TAYLAN’ın çok önemli bir değer olduğunu kaydederek, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında kendisini ziyaret etmeyi uygun gördüklerini belirtti.
Elazığspor’da uzun yıllar malzemci olarak görev yapan Aziz TAYLAN ise ziyaretteden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisini hatırladıkları için Prof. Dr. Vedat ÇINAR ile öğrenciler Emrah GÜR ve Enes BİÇER’e teşekkür etti.
Daha sonra ise, ziyaret anısına Aziz TAYLAN’a çeşitli hediyeler takdim edildi.
 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
35 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
81 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
129 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
239 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
75 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
173 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
219 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
409 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR