Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
344 kez okundu
Pehlivan, başkanlığa aday
Pehlivan, başkanlığa aday
Elazığlı iş kadını Hanım Pehlivan, Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
06 Aralık 2017 13:54

Elazığlı iş kadını Hanım Pehlivan, Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Pehlivan yaptığı açıklamada, 2018 Ocak ayında yapılacak Elazığ Berberler ve Kuaförler odası Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Pehlivan, Oda çalışmalarına yeni ivme kazandırmak ve sektördeki sorunlara çözüm üretmek amacıyla başkanlığa aday olduğunu kaydetti.

Başkan seçilmesi halinde tüm esnaf ve sanatkarların emrinde olacağını ifade eden Pehlivan, şöyle konuştu: “Sorunlarla kavrulmakta olan berberler ve kuaförler odasının asıl kimliğine kavuşması için başkanlığa aday oldum. Odamız yeni kimliği ile sorun kapısı olmaktan çıkıp çözüm ortağı olacağımız bir adres olacaktır. Çalışma saatlerini ve Pazar tatillerini düzenleyeceğiz. İşyerleri arasındaki mesafe sorunlarını gözden geçirip beli bir kalıba oturtacağız. Cam ve vitrinlerdeki yazı ve fiyat tarifeleri ele alınacak. Mesleki eğitim seminerleri verilecek. KOSGEB ve AB destekli projeler hayata geçirilecek. Üyelerin finansal kredi sorunları çözülecek, TOKİ ile esnafın konut sorunu çözülecek. Sosyal haklar ele alınıp kamu kurum ve kuruluşlar ile ortak hareket edilecek. Mesleki etkinlikler ile esnaflar ve üyeler gündemde tutulacak. İş sağlığı güvenliği ile üyelerimizin yaşam kalitesi arttırılacak. Sosyal ve kültürel faaliyetlerde yer alınacak. Gerek mesleki problemler, gerekse mevcut sistem ve yönetimden kaynaklanan sıkıntılar ve en önemlisi mensubu olduğum mesleğimin toplum içerisindeki hak ettiği değerine yeniden kavuşması, eğitimli yeni nesillerin kendilerini daha iyi bir şekilde ifade edebilmeleri için, yolarını açmak ve onlara ışık tutmak adına Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına aday oldum. Memleketimize  ve asil meslektaşlarım için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
52 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
270 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
116 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
190 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
448 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR