Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
343 kez okundu
ARIN:
ARIN: "Elazığspor'un eksik yönleri var"
Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp ARIN, Elazığspor’un eksik yönlerinin olduğunu ve rakiplerini bu bölgelerden vuracaklarını belirtti.
06 Aralık 2017 18:16
 Cumartesi  günü sahasında Elazığspor’u konuk edecek olan Adanaspor, Kemal KILIÇ’ın istifasının ardından hazırlıklarına Gençlik Gelişim Sorumlusu Eyüp ARIN nezaretinde devam ediyor.
Elazığspor Maçı’na yönelik değerlendirmelerde bulunan Eyüp ARIN, Elazığspor’un ligin iyi takımlarından biri olduğunu belirtti.
Elazığspor’u iyi bir birliktelik sağlayan, bir arada oynamayı başarabilen bir takım olarak nitelendiren ARIN,  “İnişli çıkışlı bir grafik sergiliyorlar. Eksik bölgeleri var. Onların iyi yönlerini kapatıp eksik bölgelerinden vurmaya çalışacağız. Bekleyerek oynayacağız. Sabırlı ve arzulu oyunumuzu sahaya yansıtacağız”dedi.
Oyuncularıyla yaptığı toplantıda onlara seçenekler sunduğunu ve zor bir viraja girdiklerini kaydeden Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp ARIN,     ”Bizim için her maç çok önemli. Canla başla çalışacağız. Bu hafta DIDI cezası nedeniyle bizimle olamayacak. Hep söylüyorum Adanaspor takımı hedefi olan bir camiadır. Kim gelirse gelsin biz bu yolda emin adımlarla yürüyüp Adanaspor’u yaşatacağız.” dedi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
92 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
80 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
150 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
254 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
112 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
335 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
500 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
476 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR