Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
154 kez okundu
“Öğretmenlerin ve okulların yanında olacağız”
“Öğretmenlerin ve okulların yanında olacağız”
Elazığ Milli Eğitim İl Müdürü Feyzi Gürtürk Maden ve Sivrice ilçelerindeki okullara gerçekleştirdiği ziyarette, yapılan her güzel işte öğretmenlerin ve okulların yanında olacaklarını söyledi.
22 Aralık 2017 16:33

Elazığ Milli Eğitim İl Müdürü Feyzi Gürtürk Maden ve Sivrice ilçelerindeki okulları ziyaret etti.

Müdür Gürtürk ilçe merkezimizde ve köylerinde bulunan okulları beraberindeki heyet ile birlikte ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Okul ziyaretlerinde okul yöneticilerinden brifing alarak talepleri not eden Müdür Gürtürk, mevcut durumu ve sorunları yerinde görerek müdahale etmenin daha etkin ve verimli sonuçlar doğurduğunu ifade etti.

Gürtürk, “Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri olarak bizler çalışan, üreten, emek veren, özveri ve fedakarlık içerisinde görevlerini ifa eden öğretmenlerimizin ve okuldaki idarecilerimizin yolunu açmakla, onların önlerindeki engelleri kaldırmakla mükellefiz.” dedi.

Müdür Gürtürk, yapılan her güzel işte öğretmenlerin ve okulların yanında olacaklarına vurgu yaparak, “İlçelerimize yaptığımız ziyaretlerde köy okullarımızı ziyaret etmek, oradaki meslektaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etmek, varsa sorunlarına çözüm olmak bizi fazlasıyla memnun ediyor.

Özellikle en ücra köylerimizde hizmet veren okullarımızın donatım açısından desteklenmesi gerekliliğine inanıyorum. Çünkü bu okullarımız devletimizin gücünün ve vatandaşımıza verdiği değerin birer abidesi gibi duruyor köylerimizde. Köy okullarımızda görev yapan, fedakarca çalışan bütün öğretmenlerimi kutluyorum, başarılar diliyorum, her zaman yanlarında olduğumu bilmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.

Gürtürk Maden ilçesindeki ziyaretlerinden sonra Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi tarafından bağışlanan kitaplarla açılan Maden Şehit Cengiz Erdur Devlet Hastanesindeki kütüphanenin açılışına katıldı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
324 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
335 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
513 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
510 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
225 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
229 kez izlendi
TELEFİNAL
144 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
376 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR