Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
366 kez okundu
Tazminat davasını Elazığspor kazandı!..
Tazminat davasını Elazığspor kazandı!..
Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Elazığspor ile olaylı bir şekilde yollarını ayıran ve sonrasında ise tazminat davası açan Mehmet ALTIPARMAK’ı haksız bularak, tazminat isteğini reddetti.
01 Ocak 2018 20:36
 Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Elazığspor’dan tazminat talep eden Mehmet ALTIPARMAK’ın isteğini reddetti.
Televizyonumuz’da yayımlanan Detay Haber Programına konuk olan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun geçtiğimiz gün yaptığı toplantı sonucunda Mehmet ALTIPARMAK’ın Elazığspor aleyhine aşmış olduğu tazminat davasını kaybettiğini açıklayarak, bu gelişme üzerine bu kez de Elazığspor’un Mehmet ALTIPARMAK’a tazminat davası açacaklarını söyledi.
Alınan bilgilere göre, büyük bir hata yapan Mehmet ALTIPARMAK, Elazığspor Tesisleri’nden ayrıldıktan hemen sonra avukatı aracılığı ile Elazığspor Kulübü’ne dava açtı.
Normal prosedüre göre, ilk önce Elazığspor’un sözleşmesini feshetmesini beklemesi gereken Mehmet ALTIPARMAK, bu süreci beklemeden tesislerden ayrılıp ilimizde faaliyet gösteren bir kafede basın toplantısı düzenleyip kulüp hakkında olumsuz cümleler sarfedince, Elazığspor aleyhine açtığı davayı kaybetmesi de kaçınılmaz oldu.
Elazığspor Yönetim Kurulu, henüz sözleşmesi devam eden Mehmet ALTIPARMAK’ın medya yolu ile yaptığı olumsuz açıklamaları mahkemede koz olarak kullanarak davayı kazandı ve Mehmet ALTIPARMAK’a tazminat ödemekten kurtuldu.
Öte yandan Mehmet ALTIPARMAK’ın Elazığspor’da çalıştığı süre içerisindeki alacakları için aşmış olduğu davanın ise devam ettiği öğrenilirken, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun dosyayı incelemeye devam ettiği ve bu konudaki nihai kararın ise ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ALTINORDU-ELAZIĞ
26 kez görüntülendi
İSTANBUL-ELAZIĞ
326 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
341 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
515 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
233 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
233 kez izlendi
TELEFİNAL
156 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
381 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR