Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
200 kez okundu
Elmar: “Elazığspor’da mutluyum”
Elmar: “Elazığspor’da mutluyum”
Antalya Kampı’nda açıklamalarda bulunan Elazığspor’un İzlandalı yıldızı Elmar BJARNASON, Elazığ’da yaşamaktan ve Elazığspor’da oynamaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
08 Ocak 2018 17:36
Elazığspor’un İzlandalı yıldızı Elmar BJARNASON, Antalya Kampı’nda önemli açıklamalrda bulundu.
Hem ilk yarıyı, hem Elazığspor’daki kariyerini hem de Milli Takım performansını değerlendiren Elmar, Elazığ’da yaşamaktan ve Elazığspor’da oynamaktan dolayı mutlu olduğunu kaydederken, Milli takımda oynamanın her futbolcunun hayali olduğunu dile getirdi ve “Umarım milli takımda forma giyip Rusya’da olacağım” dedi. 
Sezona iyi başladıklarını ifade eden İzlandalı futbolcu, “Ama sonradan sezon ortalarında iyi performans gösteremedik. Son maçımızı kazandık. Şimdi kendimizi daha çok geliştirmemiz lazım. Şu an kamp dönemindeyiz. İlk yarıdaki yaptığımız hataları burada kapatmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
“Moralimiz iyi durumda”
Takımın moralinin iyi durumda olduğunu dile getiren Bjarnason, “Herkes hazır olduktan sonra ikinci yarıya daha iyi başlayacağımıza inanıyorum. Elazığ'da yaşamaktan memnunum. Benim için bir sıkıntı yok ve değişik ülkelerde oynadım. İklim yönünden herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum” ifadelerini kullandı.
“Milli takımda olmak her futbolcunun hayali”
Milli takımda forma giymenin her futbolcu gibi kendisinin de hayali olduğunu vurgulayan 30 yaşındaki futbolcu, “Son olarak İzlanda’nın hazırlık maçında oynamıştım ve iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Umarım milli takımda forma giyip Rusya’da olacağım” diyerek sözlerini noktaladı.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
324 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
335 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
513 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
510 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
225 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
229 kez izlendi
TELEFİNAL
144 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
376 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR