Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
241 kez okundu
ÇELİK:
ÇELİK: "Sadece yeni oluşumu destekliyoruz"
Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, Televizyonumuzda yayınlanan Telefinal Programı’na konuk oldu. Taraftar gruplarının birleşme kararını çok yerinde bulduklarını kaydeden ÇELİK, yönetim kurulu olarak sadece bu guruba destek vereceklerini açıkladı.
10 Ocak 2018 17:07
 Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, dün akşam televizyonumuzda yayınlanan Telefinal Programı’nın canlı yayın konuğu oldu.
Birçok konuda değerlendirmelerde bulunan ÇELİK, taraftar gruplarının birleşme kararı konusuna da açıklık getirdi.
Taraftar guruplarının aldığı kararı çok doğru bulduklarını ifade eden Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, yönetim kurulu olarak sadece “Efsaneler” Gurubu’na destek vereceklerini söyledi ve diğer taraftarlara da bu oluşuma katılmaları tavsiyesinde bulundu.
İki taraftar grubunun birleşmesinin çok doğru bir karar olduğunu ifade eden ÇELİK, “Yönetim kurulu olarak destekliyoruz. Diğer arkadaşlara da söylüyuorum, son zamanlarda ayrı ayrı grup kurmak moda oldu. Bunu kimse şahsi algılalamsın. Sonuçta Gençlik 23 de Elazığ’ın en eski traraftar gurubuydu. Eğer onlar gruplarını kapatıp böyle bir oluşum içerisine giriyorlarsa diğer guruplar da bunu yapabilir.Diğer taraftarlara da, eğer bir guruba dahil olmak istiyorlarsa bu yeni oluşumun içerisinde olmalarını tavsiye ediyorum”dedi.
Kendilerinin yönetim kurulu olarak, bu yeni oluşan taraftar gurbunu destekleyeceklerini ifade eden Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, “Diğer taraftarlara da çağrımı iletiyorum, herkes tek ses, tek yürek olsun, takımına sahip çıksın. Sonuçta Elazığspor’un gerçek sahibi taraftar. Taraftarı olmayan bir kulübün yaşaması mümkün değil.
Dolayısıyla 5 tane, 6 tane grupla bi iş olmuyor. Herkesin birleşmesi ve daha güçlü bir ses olması gerekiyor. İnşallah ikinci yarının başlamasıyla birlkte bunun faydalarını göreceğiz” şeklinde konuştu.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
323 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
335 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
513 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
510 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
224 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
229 kez izlendi
TELEFİNAL
144 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
376 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR