Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
334 kez okundu
MURRAY koptu geliyor!..
MURRAY koptu geliyor!..
Elazığspor’un prensip anlaşmasına vardığı İskoç golcü Simon MURRAY, kulübüne rest çekti. Kulübünün istediği bonservis bedeli nedeniyle transferi zora giren MURRAY, “Elazığspor’a gitmeme izin vermezseniz futbolu bırakırım” tehdidinde bulundu.
10 Ocak 2018 17:28
Ara Transfer Dönemi’nin hareketli takımlarından Elazığspor’un geçtiğimiz hafta prensip anlaşması sağladığı İskoç golcü Simon MURRAY, kulübü Hibernian’e rest çekti.
Kulübü ile 1,5 yıl daha kontrarı bulunmasına karşın Elazığspor’un teklifini kabul eden Simon MURRAY, Hibernian’in Elazığspor’dan bonservis talep etmesi üzerine adeta gemileri yaktı.
Elazığspor’un bonservis bedeli ödemek istememesi sebebyle transferi beklemeye almasının ardından kulübüne rest çekerek “Eğer Elazığspor’a gitmeme izin vermezseniz futbolu bırakırım” diyen Simon MURRAY’ın, bu hamlesi üzerine transfer farklı bir boyut kazandı.
Elazığspor’un Simon MURRAY’ın kulübüne rest çekmesi üzerine bu transferde eli güçlenirken, MURRAY’ın sürekli olarak transfer komitesi ile temas halinde olduğu ve bonservis sorununu birkaç güne kadar çözüp Elazığspor’a imza atacağı bildirildi.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ALTINORDU-ELAZIĞ
27 kez görüntülendi
İSTANBUL-ELAZIĞ
327 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
342 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
516 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
233 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
233 kez izlendi
TELEFİNAL
156 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
383 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR