Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
358 kez okundu
Amatör Evi Mayıs Ayı'nda tamamlanacak
Amatör Evi Mayıs Ayı'nda tamamlanacak
Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder AÇIKKAPI ve Metin BULUT, yapımı devam eden Amatör Evi inşaatında incelemelerde bulundular.
28 Ocak 2018 15:09
 İlimiz spor taban birliklerini tek çatı altında toplayacak olan Amatör Evi projesinin devam eden inşaatını ziyaret eden Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder AÇIKKAPI ve Metin BULUT, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat ACAR, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI ve Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR’ün de hazır bulundukları ziyarette, ilimiz amatör spor kulüp yöneticileri de yer aldı.
İlk olarak konuşan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, inşaatın tamamlanması halinde ilimizde faaliyet gösteren 76 spor kulübüne hizmet verecek bir yapıya kavuşacaklarını kaydederek, Milletvekilleri Ejder AÇIKKAPI ve Metin BULUT’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI ise Mayıs Ayı içerisinde Amatör Evi’nin tamamlanacağını ifade ederek, son iki yılda ilimize çok sayıda tesis kazandırdıklarını söyledi ve Amatör Evi’nin Elazığ’a hayırlı olması temennisinde bulundu.
Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin BULUT ise Elazığ’ın son yıllarda en fazla gençlik ve spor yatırımı alan illerden biri olduğunu ve bu konuda da iddialı olduklarını kaydederek, Elazığ’ın bu alanda sadece bu yıl yaklaşık 200 Milyon TL yatırım aldığını söyledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
271 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
116 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
448 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR