Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
274 kez okundu
Transfer tahtası son güne kaldı!..
Transfer tahtası son güne kaldı!..
Elazığspor’da taraftarların merakla beklediği transfer tahtası bugün de açılamadı. Yaklaşık 2 Milyon TL civarında transfere engel borç bulunurken, bu rakamın önemli bir kısmını tedarik eden yönetim kurulunun, tahtanın açılması için büyük gayret sarfettiği öğrenildi.
30 Ocak 2018 19:40
 Elazığspor’da yeni transferlerin lisansları, son güne kaldı…
Ara Transfer Dönemi’nin başladığı günden buyana transfer tahtası kapalı olduğu için yeni takviyelerine lisans çıkaramayan Bordo-Beyazlı ekibimizde, endişeli bekleyiş transferin son gününde de devam edecek.
Alınan bilgilere göre Elazığspor’un transfere engel borcunun 1,5 Milyon’dan yaklaşık olarak 2 Milyon TL’ye yükseldiği öğrenildi.
2 Milyon liralık borcun önemli bir kısmını tedarik eden yönetim kurulunun, kalan cüzzi bir miktar için kaynak arayışlarını sürdürdüğü bildirilirken, Elazığspor’un yeni transferlerine lisans çıkarabilmesi için yaklaşık olarak 24 saati gibi kısa bir süresi kaldı.
Öte yandan şu ana kadar Halil İbrahim PEKŞEN, Canberk DİLAVER,
IOAN HORA, Muhammet ILDIZ ve Orhan ŞAM ile ön protokol imzalayan Elazığspor’un transferin son gününde iki ismi daha kadrosuna katabileceği öğrenildi.
Alınan bilgilere göre bir stoper bir de sol açık mevkilerinde görev yapan 2 futbolcu ile temas halinde olan Elazığspor Yönetim Kurulu’nun tahtanın açılması durumunda bu isimlere de imza attırarak transferi kapatacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
271 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
116 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
192 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
448 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR