Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
429 kez okundu
Elazığspor'da transfer tahtası açıldı
Elazığspor'da transfer tahtası açıldı
Transferin son gününde adeta kabus dolu dakikalar yaşayan Elazığspor’da, borcun son dakikada 4 Milyon 250 Bin TL’ye çıkmasına rağmen, Yönetim Kurulu’nun büyük fedakarlıkları sonucunda transfer tahtası açıldı.
31 Ocak 2018 19:10
 Ara Transfer Dönemi’ni oldukça sıkıntılı geçiren Elazığspor’da, günlerden buyana beklenen transfer tahtası, bitime saatler kala açıldı.
İlk olarak transferin açılabilmesi için yaklaşık 2 Milyon Lira’lık borcu ödemesi gereken ve kaynak arayışlarını bu rakama göre yapan Elazığspor Yönetim Kurulu, transferin son gününde 2 Milyon 250 Bin TL’lik 2 dosya daha çıkınca adeta şoke oldu.
Transfere engel borcun bir anda 4 Milyon 250 Bin TL’ye çıkması sonucunda eli kolu bağlanan Elazığspor Yönetim Kurulu, ilk olarak büyük sıkıntı yaşanan 2 Milyon 100 Bin Lira’lık İbrahim KAŞ dosyasını, ardından ise 150 Bin Lira’lık Murat TOSUN dosyasını çözüme kavuşturarak transferin önünü açabildi.
Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı Sedat KARATAŞ, uzun uğraşlar neticesinde transfer tahtasının açılmasının ardından, büyük fedakarlıklar yapan Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve önemli girişimlerde bulunan Vali Çetin Oktay KALDIRIM’a teşekkür etti.
Ara Transfer Dönemi’nde Onur GÜNEY, Murat KAYALI, Berk YILDIZ, Erman BULUCU ve Lucio MARANHAO ile yollarını ayıran, Eren ÇİNKILIÇ ile Kadri TAŞOĞLU’nu ise Elaziz Belediyespor’a kiralayan Elazığspor, kadrosuna ise Halil İbrahim PEKŞEN, Ioan HORA, Canberk DİLAVER, Muhammet ILDIZ ve Orhan ŞAM’ı dahil etti.
Öte yandan temsilcimizde bu gece saat 24.00’de sona erecek olan Ara Transfer Dönemi öncesinde son bir transfer daha yapılacağı ve böylelikle transferin kapatılacağı öğrenildi.
Alınan bilgilere göre, dün ilimize gelerek transfer komitesi ile masaya oturan ancak anlaşma sağlanamadığı için Elazığ’dan ayrılan Evkur Yeni Malatyasporlu Murat AKÇA ile bugün yeniden bir temas kurulduğu ve büyük bir aksilik yaşanmaması durumunda Murat AKÇA’nın da saat 24.00’e kadar lisansının çıkarılacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
271 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
116 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
448 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR