Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
351 kez okundu
AK Parti Elazığ teşkilatı bir araya geldi
AK Parti Elazığ teşkilatı bir araya geldi
AK Parti Elazığ teşkilatı, il, ilçe ve belde kongreleri sonrası bir araya geldi.
06 Şubat 2018 17:00

AK Parti Elazığ teşkilatı, il, ilçe ve belde kongreleri sonrası bir araya geldi. 
Bir otelde yapılan toplantıda AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Kongreleri tamamlanmış bir teşkilat olarak ilk defa il ve merkez ilçe yönetim kurulu ile basının huzuruna çıktıklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’de çok önemli hizmetlere imza attı. Ülkemiz dünya barışına ve Orta Doğu coğrafyasına çok önemli katkılar sundu. Bu parti ve bu partinin lideri hem Türkiye’ye hem İslam dünyasına hem de insanlık alemine adaletli bir ülke yönetiminin nasıl olduğu gerektiğini bütün dünyaya haykırıyor. Dünya beşten büyüktür diyerek dünyadaki adaletsiz düzenin devam etmemesini, uygulanan düzenin güçlüden yana olmadığını, güçlünün değil haklının güçlü olması gerektiğini ifade eden bir liderin mensuplarıyız” dedi.
AK Parti teşkilatlarının Elazığ'da kongrelerini tamamladığını aktaran Gürgöze, “Yeni bir heyecanla 2019 akabinde 2023 , 2053 ve 2071 hedeflerine adım adım ilerlemek için çalışmalarımızı yapıyoruz. Öncelikle bu girmiş olduğumuz yolda ve yeni dönemde Allah yardımcımız olsun. Bizleri doğru yoldan ayırmasın. Alacağımız tüm kararların öncelikle Allah’ın rızasını gözeterek sonrada halkın istediği şekilde kararlar almamızı vesile kılsın. Çünkü bizim alacağımız kararlar bir şehrin belki gidişatını değiştirecek kararlar olacaktır. O nedenle bu hassasiyetle kuyumcu terazisi ile kararlarımızı almayı Allah bizlere nasip etsin. Elazığ il teşkilatı önce belde, sonra ilçe ardından merkez ilçe ve akabinde de en son il kongresini gerçekleştirdi. Bu hafta sonu da inşallah gençlik kollarımızın kongresini gerçekleştireceğiz.Hemen akabinde de kadın kollarımızın kongresini gerçekleştirerek bu süreci 2018 yılında tamamen tamamlamış olacağız” diye konuştu.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
145 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
273 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
121 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
196 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
244 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
451 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR