Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
148 kez okundu
Elazığ’dan Afrin'deki Mehmetçiğe dua
Elazığ’dan Afrin'deki Mehmetçiğe dua
Elazığ’da ‘Zeytin Dalı’ Harekatında bulunan Mehmetçikler için dua edildi.
14 Şubat 2018 15:41

 Elazığ’da ‘Zeytin Dalı’ Harekatında bulunan Mehmetçikler için dua edildi. 
Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütleri DEAŞ, PKK, PYD-YPG’nin temizlenmesi için başlatılan ve kararlılıkla devam edilen Zeytin Dalı Harekatı’na her türlü destek devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ Memur-Sen İl Temsilciliği, Öğretmenevi önünde program düzenledi. Eline Türk Bayrakları ve dövizleri alarak Öğretmenevinde bir araya gelen vatandaşlar, tekbir getirip ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganları attı. Mehteran takımının gösterisinin ardından askerlere dua edildi.
Terör ve çatışmadan arındırılmış adil bir dünya istediklerini dile getiren Elazığ Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bakşi "Kimsenin kimseyi sömürmediği, hakça paylaşımın gerçekleştiği bir dünya için mücadele ediyoruz. Emperyalizm, bölgemizde başta olmak üzere sömürü düzenini sürdürmek için şiddeti ve terörü bütün dünya sathına yaymaktan çekinmemektedir. İçeride kimlerin, sözde savaş karşıtı söylemlerle algılarda cephe açmaya giriştiğini, daha da ötesi her zaman yaptıkları gibi emperyalizmi ve sömürüsünü gizleme niyetlendiğini çok iyi biliyoruz. Sözde barış yanlısı gerçekte emparyal geminin tayfası olanlardır” dedi.
Adalet ve barışın, kanlı terör örgütlerinin kökü kazınmadan sağlanamayacağını dile getiren Bahşi, “Türkiye, terörle mücadele ediyor, emperyalizme karşı da onurlu bir savaş veriyor. Tam da bu yüzden Türkiye’nin Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nı bütün benliğimizle destekliyor, cephede vuruşan askerlerimize de “Allah yardımcınız olsun” diyoruz. Milletin desteğini, ümmetin duasını alan devletimiz ve silahlı kuvvetlerimizin, şanlı ecdadın evlatları olmanın hakkını veren yiğitlerimizin terör örgütlerini yok edeceğine, emperyal akla diz çöktüreceğine de yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
144 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
273 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
121 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
195 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
244 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
451 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR