Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
452 kez okundu
Belediyespor'dan örnek davranış!..
Belediyespor'dan örnek davranış!..
Elaziz Belediyespor’da futbolcular ve teknik heyet, aldıkları primleri Mehmetçik Vakfına bağışladı.
27 Şubat 2018 20:26
 Elaziz Belediyespor futbolcuları ve teknik heyeti örnek bir davranış sergiledi. Takımdan aldıkları primleri Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı alan teknik heyet ve futbolcular, bugün topladıkları bin 425 lirayı vakfın hesabına yatırdı. 
Elaziz Belediyespor futbolcularından Oğuzhan Baykal, "Bizim huzurumuz için kendilerini siper eden Mehmetçiklerimizin yanında bizim yaptıklarımız az bile kalır. Allah onların yardımcısı olsun. Kulüp olarak her zaman her daim Mehmetçiğimizin yanındayız" dedi. 
Mehmetçik'n vatan ve millet için Afrin’de mücadele verdiğini dile getiren futbolcu Eren Çinkılınç, "Mehmetçik'imize bir nebze yardımcı olabilmek için bağış yaptık. Mehmetçiğimizin yaptığının yanında bizimki hiçbir şey ama çorbada tuzumuz olsun istedik" diye konuştu. 
Teknik heyet ve futbolcular olarak Mehmetçik Vakfına bağış yapma kararı aldıklarını dile getiren Yardımcı Antrenör İbrahim Adem ise, "Mehmetçiklerimize bir katkıda bulunmaya karar verdik. Mehmetçiklerimizin ve askerimizin yanındayız. Amacımız bizler için mücadele eden Mehmetçik'imize bir katkıda bulunmak. Bu bağlamda bugün gönüllerden, yüreklerden kopan bu katkıyı Mehmetçik Vakfımıza yatırdık” ifadelerini kullandı.
 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
124 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
105 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
178 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
286 kez görüntülendi
DUYURU
36 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
71 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
148 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
367 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR