Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
160 kez okundu
“Elazığ’ı kendimize dert edindik”
“Elazığ’ı kendimize dert edindik”
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan seçim nedeniyle, Oto Galericileri, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Nakliyeciler sitesini ziyaret ederek üyelerle buluştu.
07 Mart 2018 16:37

 Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan seçim nedeniyle, Oto Galericileri, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Nakliyeciler sitesini ziyaret ederek üyelerle buluştu. Başkan Alan burada yaptığı değerlendirmede hizmette bulunduğu 4 yıl içerisinde Elazığ’ı dert edindiklerini ifade etti.

Başkan Alan ve beraberindeki ekip üye buluşmaları kapsamında ilk olarak Elazığ Oto Galericileri Sitesini ziyaretle başladı. Oto Galericileri Derneği Başkanı Ercan Yılmaz ve site yer alan 104 işyeri sahibi tarafından karşılanan Başkan Alan ve ekibine galericiler sitesi esnafları yoğun bir ilgi gösterdiler. Burada bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, dört yıldan beri Elazığ TSO Başkanlığı görevini yaptığını ifade ederek, “Başta kira artışları olmak üzere sorunlarınızın olduğunu biliyorum. Bu konuda biz Tefe-Tüfe artışından kaynaklanan farklılıkların bizi zor durumda bırakmaması için bu artışların en fazla yüzde 7-8 seviyesinde tavan çıta olarak kabul edilmesi ve kira artışlarında üst sınırın bu rakam olması gerektiğine inanıyoruz.” dedi.

Elazığ Oto Galericileri Sitesi Başkanı Ercan Yılmaz’da 2015 yılında 104 esnaf arkadaşı ile birlikte hiçbir itiraz ve direnç göstermeksizin Oto Galericiler Sitesine taşındıklarını ifade ederek, haksız rekabetle karşı karşıya kaldıklarını söyledi.

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ve beraberindeki heyet Oto Galericileri Sitesi ziyaretinin ardından Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret ederek, burada yer alan işyerlerini gezerek üyelerin talep ve sorunlarını dinlediler.

NAKLİYECİLERİN EN BÜYÜK SORUNU İŞSİZLİK

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve beraberindeki heyet üye buluşmaları kapsamında son ziyaretlerini Nakliyeciler Sitesinde bulunan işlerlerini ziyaretle tamamladılar. Başkan Alan yaptığı değerlendirmede, “Bugün ilimizin önemli bir ticari merkezi olan Nakliyeciler Sitesini ziyaret ederek üyelerimizin sorun ve taleplerini dinledik. Öncelikle akaryakıt ve girdi maliyetlerinin yüksek oluşu genel anlamda ülkemizin bir sorunu. Biz özellikle kısa bir süre önce tarım sektörüne yönelik olarak verilen mazot desteğinin nakliyecilik yapan esnaflara da uygulanmasını istiyoruz. Nakliyeci üye kardeşlerimiz özellikle OSB’de bulunan tesislerin gerek hammadde gerekse ürettikleri ürünleri taşımada Elazığ dışındaki nakliyecileri tercih etmesinin kendilerini zor durumda bıraktığını ifade etmişlerdir. Bu hususta da OSB yönetimi ile en kısa sürede bir görüşme yapıp konuyu değerlendireceğiz. Bize intikal etmeyen sorunu bilme şansımız yok. Bu tür ziyaretlerde çok önemli konuları günışığına çıkarma şansımız oluyor. Bugünde işte sektöre yönelik bu önemli sorunu tespit ettik. İnşallah kısa bir süre içerisinde nakliyeci kardeşlerimizi mutlu edecek girişimler başlatacağız” dedi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
200 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
156 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
238 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
353 kez görüntülendi
DUYURU
147 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
232 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR