Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
138 kez okundu
Gelirlerini Mehmetçiğe bağışladılar
Gelirlerini Mehmetçiğe bağışladılar
Elazığ’da kuaförlük yapan Adem Akın ve Mehmet Güner, bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfına bağışladı.
07 Mart 2018 16:40

 Elazığ’da kuaförlük yapan Adem Akın ve Mehmet Güner, bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfına bağışladı. 

Elazığ’da kuaförlük yapan Adem Akın ve Mehmet Güner, bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfına bağışlayarak ‘Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi. Dükkanlarını Türk bayrağı ile donatan kuaförler, asker kıyafet giyerek tıraş yaptı. Afrin’deki askerlere destek olmak istediklerini belirten Adem Akın, “Afrin’deki askerlerin maddi olarak bir desteğe ihtiyaçları olmadığını biliyoruz. Ama burada boş durmadığımızı, onlara yardım ettiğimizi, onların hep aklımızda olduğunu bilsinler istiyoruz. Tabii ki sadece biz değil, tüm esnaflarımızın böyle bir kampanyada bulunmasını istiyoruz. Böyle bir destekte bulunmalarını istiyoruz. Bu gelen tüm gelirleri Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız. Allah nasip ederse yarın Ziraat Bankasında hesaplarına atacağız” dedi. 
Adem Akın ile birlikte böyle bir karar aldıklarını ifade eden kuaför Mehmet Güner ise, “Biz ortağımla beraber böyle bir karar aldık. Destek amaçlı kampanya başlattık. Bunları diğer esnaflarımızdan da bekliyoruz. İnşallah onlar da böyle bir etkinlik yaparlar. Mehmetçiklerimizin maddi bir sıkıntılarının olmadıklarını biliyoruz. Yine de bizi yanlarında hissetsinler. Biz üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız. Allah onların yardımcıları olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum” diye konuştu. 
Kuaförlerin bir kampanya yaptığını ve kendisinin de bundan haberdar olarak kuaföre geldiğini dile getiren müşteri Hacı Demirtaş, “Aslında bugün tıraş olmaya niyetim yoktu. Açıkçası bir nebze bizim de katkımız olsun diye bugün tıraş olmaya karar verdim. Arkadaşlarımı kutluyorum. Aslında bunun Türkiye geneline yayılması lazım. Bizim de maddi ve manevi ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Ancak elimizden bu kadar gelebiliyor. Biz de bu şekilde destek olmak için bugün tıraş olmaya karar verdik. Arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu. 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
200 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
156 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
238 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
353 kez görüntülendi
DUYURU
147 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
232 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR