Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
171 kez okundu
Mehmetçiğe bin 500 mektup
Mehmetçiğe bin 500 mektup
Elazığ’da 'Askerime Mektubum Var' projesi kapsamında Afrin’deki Mehmetçiğe bin 500 adet mektup yazıldı.
08 Mart 2018 13:15

 Elazığ’da 'Askerime Mektubum Var' projesi kapsamında Afrin’deki Mehmetçiğe bin 500 adet mektup yazıldı. 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin terörle mücadele kapsamında Afrin’e yönelik düzenlediği operasyon kararlılıkla sürerken, ülke genelinde de 7’den 70’e herkesten destek gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Anadolu Realist Gençlik Hareketi ve Genç ASKON, ‘Askerime Mektubum Var’ projesi başlattı. Toplam 1 ay süren kampanya kapsamında vatandaşlar, Mehmetçiğe duygularını yazı ile, okuma yazma bilmeyenler ve down sendromlular ise resim çizerek mektup kampanyasına destek verdi. Proje kapsamında toplam bin 500 adet mektubun yazıldığı ve Afrin’de terörle mücadele eden Mehmetçiğe gönderileceği belirtildi. 
Amaçlarının askerin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak olduğunu belirten Anadolu Realist Gençlik Hareketi Derneği ve Genç ASKON Başkanı Erhan Egit, “’Askerime Mektubum var’ projesini başlattık. Yaklaşık olarak 2 hafta süre içerisinde mektuplar topladık. Bugün de bu mektupları zarfladık. İnşallah kahraman ordumuza göndereceğiz. Bizim buradaki amacımız özellikle Afrin’de ülkemizin bağımsızlık mücadelesini veren şanlı ordumuza bu mektuplarla moral ve motivasyonu vermektir” dedi. 
Ülkenin çeşitli yerlerinde farklı destekler verildiğini aktaran Eğit, “Bizde istiyoruz ki Elazığ’daki kardeşlerimiz duygularını, düşüncelerini ve minnet duygularını yazıp göndersin. Bu mektuplar Afrin’deki askerlerimizin eline ulaştığında aktarmak istediğimizi iyi bir şekilde aktarılacaktır. Bugün bu projede herkes yüreğini bu satırlara dökmüş. Afrin’deki kahraman ordumuzun yüreğine dokunacağız inşallah. Ordumuz muzaffer olacaktır. Türkiye 7 bin 800 kilometrelik bir toprak parçasının ismi değildir. Kahraman ordumuzda bunun örneğini orada gösterdi” diye konuştu. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
200 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
156 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
238 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
353 kez görüntülendi
DUYURU
147 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
232 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR