Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
189 kez okundu
İşadamlarından Filistin'e destek
İşadamlarından Filistin'e destek
Filistin halkına destek vermek amacıyla Kudüs’e giden Elazığlı İşadamı Nihat Demirbağ, “Tüm dünya artık anlamalıdır ki Kudüs, ancak ve ancak hoşgörü dini İslam sancağı altında sulha erebilir.” dedi.
08 Mart 2018 14:26

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu üyesi bir grup iş adamı, haksız yasak ve sınırlamalara tepki göstermek ve Filistinli Müslümanlara destek vermek amacıyla Kudüs’e ziyarette bulundu.

MÜSİAD Elazığ Şubesini temsilen programa katılan Mis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ, program dönüşünde açıklamalarda bulundu.

Demirbağ, Kudüs’ün barındırdığı dini değerlerle üç din için ortak kutsal öneme sahip olduğunu belirterek, “Tarihin her döneminde olduğu gibi günümüzde de tüm dünyanın ilgi odağında. Amerika’nın bütün desteklerini arkasına alan İsrail terör devletinin baskısı başta olmak üzere birçok meşru sayılması imkânsız yapının da hedefindedir. Bilinmelidir ki Kudüs’ü ve Aksa’yı günümüzün hak dinine inanmış biz Müslümanların himayesinden çıkarmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Dünya’daki emperyalist ve siyonist devletlerin, yapıların tamamı birleşse de inanan ve adanmış gönüller, ümmetin göz bebeği o kutsal yöreyi hep kollayacak, bölgenin selameti adına gereken her şeyi yapacaktır. Tüm dünya artık anlamalıdır ki Kudüs, ancak ve ancak hoşgörü dini İslam sancağı altında sulha erebilir. Filistin halkı sağlam ve güvenilir son sancak olarak Türkiye’mizi görmekte. Bundan dolayı Kudüs’e gitmek, o manevi havayı solumak ve Filistinli kardeşlerimize varlığımızı hissettirmek bilhassa önemlidir. Her zaman, Filistinli mazlum kardeşlerimizin maddi manevi yanında olacağız. Programımızın mesajı ve manası da budur. MÜSİAD Genel Merkezine ve bizleri Kudüs ile buluşturan turizm şirketine, ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
124 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
105 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
178 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
286 kez görüntülendi
DUYURU
35 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
147 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
367 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR