Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
241 kez okundu
Polonya ve Ukrayna’da Elazığ rüzgarı
Polonya ve Ukrayna’da Elazığ rüzgarı
İlimiz boksörlerinden Gülistan GEZİCİ ve Gizem ÖZER, büyük bayanlar ve genç bayanlar kategorilerindeki müsabakalar nedeniyle Polonya ve Ukrayna’da ringe çıkacaklar. Antrenör Cemil DÖNDÜ, iki öğrencisine de güveninin tam olduğunu belirterek madalya beklediğini söyledi.
10 Mart 2018 20:58
 İlimizin başarılı boksörlerinden büyük bayanlar kategorisinde mücadele eden Gülistan GEZİCİ, 11-17 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Felix Stam Boks şampiyonasına katılmak üzere Polonya’ya gitti.
Öte yandan, 6-11 Mart tarihlerinde Ukrayna’da düzenlenen Uluslararası Karpatyan Boks Şampiyonasında, Ukraynalı boksörü mağlup ederek önemli bir başarı sağlayan Gizem ÖZER ise turnuvada yarı finale yükseldi.
Organizasyonlarla ilgili bilgiler veren antrenör Cemil DÖNDÜ, kısıtlı imkanlarla önemli başarılar elde ettiklerini kaydederek, iki öğrencisine de güveninin tam olduğunu belirterek madalya beklediğini söyledi.
İlimizde boks branşında son yıllarda önemli başarılar elde edildiğini ifade eden DÖNDÜ, “Bu başarılarda benim de bir nebze katkım varsa, ne mutlu bize” şeklinde konuştu.
Destek verilmesi durumunda elde edilen başarıların daha ileri noktalara taşınabileceğini sözlerine ekleyen Antrenör Cemil DÖNDÜ, “Elazığ’da bu potansiyel var, yeter ki boks görmezden gelinmesin” dedi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
200 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
156 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
238 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
353 kez görüntülendi
DUYURU
147 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
232 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR