Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
247 kez okundu
Milletvekili Bulut'tan iddialara cevap
Milletvekili Bulut'tan iddialara cevap
Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığspor’a destek projelerinin bazı siyasilerce engellendiğine dair iddialara cevap verdi.
11 Mart 2018 16:25
Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığspor’a destek projelerinin bazı siyasilerce engellendiğine dair iddialara cevap verdi.
Bulut, yaptığı açıklamada, Elazığspor Kulüp Yöneticilerinin hafta içi düzenlediği basın toplantısında Elazığspor’a destek amaçlı projelerinin bazı siyasilerce engellediğine dair iddiaların olduğunu ifade etti.
Basın açıklamasında ‘Siyasiler neden Elazığspor’a engelleme noktasında birleşiyor’ şeklinde bir soru ve iddianın da yer aldığını belirten Milletvekili Metin Bulut, basın açıklamasının ardından özelikle şahsına ve milletvekillerine yönelik sosyal medya üzerinden hakaret ve karalama kampanyası başlatılmak istendiğini kaydetti.
 
ALTERNATİF KAYNAKLAR ÜRETİLMELİ
Sosyal medyadan hakaret, karalama ve iftira atan şahısların profil bilgileri ve ilişki ağı dikkatle incelendiğinde aslında her şey çok daha iyi anlaşıldığını belirten Bulut, şu açıklamalarda bulundu: “Ne bugün, ne de geçmişte Elazığsporumuza gelecek her hangi bir yardımı ve projeyi asla engellemedik. Elazığspor’a geçmişte vermiş olduğum destek kamuoyunun malumudur. Elazığspor benim için kişiler üstüdür.  Elazığspor için alternatif kaynaklar üretmelidir. (geçmişte bu konuyla ilgili somut tekliflerimi muhataplarıma detaylı yapmıştım) Taşıma suyla değirmen dönmez. Elazığspor para transferleri ve dedikodularının objesi olmaktan kurtarılmalıdır. Kamuoyunun şunu çok net olarak bilmesinde fayda mülahaza ediyorum: İddialar tamamı ile asılsızdır. İftiradır. İddia sahipleri çıksın bahsettikleri gibi Elazığspor’a proje desteğini engelleyenin kim olduğunu bir an önce açıklasın. Çıkın açıklayın. Sosyal medyada bir takım hücrelere milletvekillerini karalamak ve hakaret ettirmek için malzeme üretenler dün olduğu gibi mahçup olmaya mahkumdur.  Sosyal medyadan bu iftira ve karalama iddialara kanarak hakaret eden gençlerimiz bu tahriklere asla gelmemelidir. Edep dairesinde eleştirmek bir haktır. Eleştirmek hiçkimseye hakaret ve iftira atma hakkı tanımaz. Sosyal medyada bu konularla ilgili yorum yapan kardeşlerime şunu tavsiye etmek istiyorum: Yorum yapmadan önce lütfen büyük resme bakın. Acele etmeden büyük resme bakın. O zaman doğruya daha fazla yaklaşmış olacaksınız.Aslolan Elazığ’ın âli menfaatlerini korumaktır. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyeceğimizin bilinmesini istiyorum."
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
200 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
156 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
238 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
353 kez görüntülendi
DUYURU
147 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
232 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
459 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR