Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
576 kez okundu
Bu ayıp bize yeter!..
Bu ayıp bize yeter!..
İlimizi Diyarbakır’da düzenlenen Liselerarası Basketbol Bölge Şampiyonası’nda temsil eden Mehmet Akif ERSOY Lisesi, tüm rakiplerini mağlup ederek Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge şampiyonu oldu. Öte yandan Şampiyon takımımıza araç dahi tahsis edilmemesi ise büyük tepki topladı.
12 Mart 2018 17:22
Diyarbakır’da düzenlenen Liselerarası Basketbol Bölge Şampiyonası’nda mücadele eden Mehmet Akif ERSOY Lisesi, tüm rakiplerini mağlup ederek, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge şampiyonu oldu.
Turnuvadaki ilk maçında Siirt temsilcisini 80-40,  ikinci maçında Gaziantep temsilcisini ise 78-43 mağlup ederek Final’de Batman temsilcisiyle karşılaşan Mehmet Akif Ersoy Lisesi, bu maçı ise 88-66 galip tamamlayarak şampiyon oldu.
Temsilcimiz, bu sonucun ardından Turkiye Yarı Finalleri’nde mücadele etmeye hak kazandı.
Final maçının ardından değerlendirmelerde bulunan Antrenör Fatih BOZKURT, namağlup şekilde şampiyon olduklarını fakat ilimizi gururla ve onurla temsil eden bu çocuklara kimsenin sahip çıkmadığını ve kendilerine araç bile tahsis edilmediğini söyledi.
Beden Eğitimi öğretmeni ve takım antrenörünün kendi ceplerinden takıma sahip cıktıklarını ifade eden BOZKURT, 5-9 Nisan tarihlerinde Kahramanmaraş’a gidecek takımlarının karşısındaki en büyük rakibin şu anda maddi imkansızlıklar olduğunu söyledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
201 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
157 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
239 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
354 kez görüntülendi
DUYURU
148 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
233 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
460 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR