Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
211 kez okundu
"İş dünyasına önemli hizmetler yapacağız"
TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu ile bir araya gelen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO’nun TOBB öncülüğünde sadece Elazığ’a değil bölge iş dünyasına da önemli katkılar sağlayacak çalışmaları gerçekleştireceğini söyledi.
13 Mart 2018 17:49

 Diyarbakır eski TSO Başkanı, Milletvekili ve Bakan Yardımcısı TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek oda çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette, TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu ile TOBB Uzmanı Zeki Türkmen Başkan Alan’la bir araya gelerek müşterek projeler ve bölgesel çalışmalar hususunda görüş alışverişinde bulundular.

Görüşmede bir değerlendirmede bulunan TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu, “Elazığ TSO geçmişte çok sayıda AB ve yerel projeler uygulamış son olarak TOBB müşterekliğinde ülkemizdeki 5 oda ile birlikte KUYAP projesini iki yıl boyunca başarılı bir şekilde uygulayarak sonuçlandırmıştır. Elazığ TSO bu projeler ile Tunceli, Bingöl, Diyarbakır, Malatya, Batman gibi illere de hizmet götürmüştür. Dolayısı ile bölgesel bir deneyim ve tecrübeye sahip olan Elazığ TSO’nun bu birikiminden istifade etmek suretiyle önümüzdeki dönem içerisinde bazı AB odalarıyla müşterek organizasyonlar ve projeler yapmak için çalışmaktayız. Elazığ TSO’nun daha önce Sayın TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun talimatıyla Almanya veya İtalya Ticaret Odası ile kardeş oda protokolü imzalaması çalışmalarımız da devam ediyor. Bu projeleri inşallah en kısa sürede hayata geçireceğiz.” dedi.

BÖLGE İŞ DÜNYASINA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “TOBB öncülüğünde Odamız sadece Elazığ’a değil bölge iş dünyasına da önemli katkılar sağlayacak çalışmaları gerçekleştirecektir.

Sayın Arzu, gerek Diyarbakır TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı, gerekse milletvekilliği ve bakan danışmanlığı gibi önemli görevlerde yer almış halen TOBB Başkanlık Danışmanı olarak ülkemize ve bölgemize hizmetlerini devam ettirmektedir. Bizler de Sayın Arzu’nun bu birikim ve deneyimlerinden istifade etmek suretiyle inşallah çok daha verimli çalışmaları birlikte gerçekleştireceğiz. TOBB’nin ve ilgili kurumlarının bizlere göstermiş olduğu bu ilgi ve teveccüh için teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
201 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
157 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
239 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
354 kez görüntülendi
DUYURU
148 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
174 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
233 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
460 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR